Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Elektrické sedadlo coupé - posuv při sklopení


rootsky

Recommended Posts

Ahoj...Přestalo se mi posouvat sedadlo spolujezdce při jeho sklopení, na co se mám podle obrázku zaměřit? Nejsem doma schopný to přezkoušet v autě je špatný přístup - nic nezjistím a po vyndání sedadla jsem mimo dosah elektroinstalace. Psun sedadla v nesklopené poloze vpřed i vzad funguje bez závady...Děkuji moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to tam přesně je, ale sedadlo se rozjede až po určitém naklopení opěradla dopředu, takže tam je buďto nějaký spínač nebo mechanismus, který toto hlídá a dává pokyn motorku pro posun. Tak bych hledal chybu tam než v lanku, kterým defakto jen odjistíš západku pro sklopení. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rady, podívám se na to, tu páčku u řidiče jsem nikdy nepoužil, takže vyzkouším :papa Při nejhorším tu sedačku odstrojím a potom odzkouším, ale do toho se mi moc nechce, bude to docela piplačka a zkoušení v autě je taky o \"zlomkrk\". Raději bych šel najisto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

packa kterou se to ovlada od ridice? a to je ktera?

Mam skoro stejny problem, akorat ze me to dopredu jede vzdy a zpatky to jednou jede a jednou ne. Uplne presne na stridacku. Tipuju to na spinac ktery se sepne po nakloneni opredadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen do nás (to se někdo má když mu to funguje):D Ono je to při koupi vždy funkční, někdy by mě opravdu zajímalo jak to kouzelníci v bazarech dělají, půl roku jsem mimo tohle taky nevěděl co je tlak oleje a hydroštěly, naivně jsem si myslel že to je pálka za rozvody, náplně, filtry a jezdit :D Kdyby koumáci v bazarech dělali tak dokonale servis jak umí fixlovat, tak by bylo auto z bazaru zaručený kup:D:D U takhle starého GT se dají takové závady prostě čekat každým okamžikem, je to kategorie aut s nadprůměrnými nájezdy, GTčko od peugeota si prostě na nic jiného než \"práci\" nikdo nekupoval na to jsou auta jiných výrobců. Četl jsem předpoklad výrobce na odolnost různých motorových dílů z hlediska nájezdu a je s podivem že coupatka vůbec po cca 150 tis jezdí, tenhle nájezd tam byl uveden u spousty věcí jako strop :D:D

[upravil dne 23/4/10 rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...