Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lakťová opierka


PEUGEOTIK307

Recommended Posts

Ja mám opierku /68 €/ a má odkladací priestor, nastavenie výšky, posuvný vrchný diel (dopredu-dozadu) a celkové vyklopenie opierky hore. A ten kastlík vzadu mi nechýba, ani som ho nikdy nepoužíval. Uchytenie originálu je iné, tam sa kastlík nezakryje- nasúva sa z hora, stojí však v Peugeote 124 € !

Bežné uchytenie opierky je takéto :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NOWA307

Ja mám opierku /68 €/ a má odkladací priestor, nastavenie výšky, posuvný vrchný diel (dopredu-dozadu) a celkové vyklopenie opierky hore. A ten kastlík vzadu mi nechýba, ani som ho nikdy nepoužíval. Uchytenie originálu je iné, tam sa kastlík nezakryje- nasúva sa z hora, stojí však v Peugeote 124 € !

Bežné uchytenie opierky je takéto :

Taky jsem si pořídil tuto opěrku před 14 dni a maximální spokojenost.Že mi to vzalo kaslik mi vůbec neva hlavně že je pohodlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NOWA307

Ja mám opierku /68 €/ a má odkladací priestor, nastavenie výšky, posuvný vrchný diel (dopredu-dozadu) a celkové vyklopenie opierky hore. A ten kastlík vzadu mi nechýba, ani som ho nikdy nepoužíval. Uchytenie originálu je iné, tam sa kastlík nezakryje- nasúva sa z hora, stojí však v Peugeote 124 € !

Bežné uchytenie opierky je takéto :

Takato by sa mi pacila ale neviem ci tie male skrutky ju dostatocne udrzia? Kde si ju kupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Môžeš sem hodiť foto?

A hlavne aj zo zadu (či si prišiel o ten zadný \"popolník\"?).

Foto dam po obede.Ano prisiel som o ten popolnik ale vobec mi nechyba. Ta origo opierka sa vklada do tej malej odkladacej casti pod rucnou a treba pri montazi dat dolu aj ten stredovy panel(udajne).Teraz mam volne vsetko aj tu cast na mince aj na prepinanie airbagu.

[upravil dne 8/5/10 Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...