Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet


Jacobsoon

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Jinak na autě nic nového není, snad jen čerstvý benzín. Vše funguje jak má, auto chytlo po zimě na brnknutí,.(baterka odpojena) snad jen důležitá věc, kola jsou zapsaná v TP! V malém plánu by bylo dozapojit výhřev sedaček a sehnat el. anténu. Jinak už nevím čím tímto (samolibě) skvost skrášlit... Jinak kdyby si chtěl někdo rypnout, že jsem to stáhnul díky nezájmu, je to naopak. Nemám koule na to, to prodat ani za kilo, který mě nabídnul týpek pár dní po stáhnutí.. za pár dní odlétám pracovně na Maltu, takže francouzský ital bude opět čekat v garáži. Ale kdo si počká ten se dočká a za pár let cca 6 je to veterán. Auto vlastním bezmála 10 let.  To nám to utíká.....

Upraveno uživatelem Jacobsoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
V ‎06‎.‎04‎.‎2018 at 23:48, Jacobsoon napsal:

Musím souhlasit. Toto cabrio byl důvod, proč jsem pořídil svoje první auto bez střechy.
PS: jde případně přes zprávu napsat jak se ti povedlo zapsat do TP 17" ?

Díky a jinak pohodové svátky vánoční :)

Jinak na autě nic nového není, snad jen čerstvý benzín. Vše funguje jak má, auto chytlo po zimě na brnknutí,.(baterka odpojena) snad jen důležitá věc, kola jsou zapsaná v TP! V malém plánu by bylo dozapojit výhřev sedaček a sehnat el. anténu. Jinak už nevím čím tímto (samolibě) skvost skrášlit... Jinak kdyby si chtěl někdo rypnout, že jsem to stáhnul díky nezájmu, je to naopak. Nemám koule na to, to prodat ani za kilo, který mě nabídnul týpek pár dní po stáhnutí.. za pár dní odlétám pracovně na Maltu, takže francouzský ital bude opět čekat v garáži. Ale kdo si počká ten se dočká a za pár let cca 6 je to veterán. Auto vlastním bezmála 10 let.  To nám to utíká.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Update. Tak po pár letech v zahraničí sem se vrátil domů a stále v garáži odpočívá francouzskej Ital. Takže sem ho dnes v takto krásném počasí projel. Proběhla výměna chladiče a kapaliny, manžeta na poloose, uložení tlumičů a zřejmě jeste vymenim rozvodový řemen. Sice nemá najete km, ale je to 8let co se dělaly rozvody. Co se týče kosmetiky, sháním origo anténu, nejlépe elektrickou. Po zapojení výhřevu sedaček ( sehnat ty spouštěcí tlačítka s hranatým panelem mezi sedačky nebylo vůbec snadný) musím dovymyslet jak je vměstnat společně s tlačítky zadních oken. Přemýšlím také o sehnání origo rádia a vytuněni horní zavírací přepážky u spolujezdce ( tam kde je airbag) moznost je do kůže a nechat vyšít datum první registrace nebo výroby. Sedačky budou potřebovat taky nakou tu kosmetiku..

 

IMG_20190323_174428_785.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...

Zdravím všechny, zdá se mi to nebo je tady celkem úpadek. Nicméně kdyby někoho zajímalo co se děje na mém cabriu, hodím sem malý update. Letní sezóna končí a tak sem přemýšlel co udělám na autě přes zimu. Zastesklo se mi po brzdičích Brembo, které sem již měl ale dál sem je pryč aby se na auto vešli menší kola skrz technickou. Teď když mám kola Stromboli zapsané v TP rozhodl sem Bremba koupit znovu. Zadařilo se a netrvalo to dlouho a překvapivě za skvělou cenu. Takže přes zimu je natřu na červeno a hodí se na auto. Žádný jiný zásadní servis auto nepotřebuje, vše průběžně servisováno a s autem se tolik nejezdí. Mimochodem za měsíc to bude přesně 10 let co auto vlastním. Celkem dlouhou dobu sháním elektrickou anténu, takže pokud by někdo na nějakou narazil budu rád za kontakt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...