Jump to content

Střešní příčníky - zabezpečení proti krádeži

Pe.Tr
 Share

Recommended Posts

jako při každym parkingu jo? pujdeš do teska a vemeš si je sebou jo ? :D hele 2 lidi je sundaj za 1 minutu a 10litru je v tam kde končí záda , ja třeba ty příčníky každou chvilku používám , ted jsem privezl matrace a rošty , zvažuju nakup i rakve na střechu ale ted bude hezky tak budou na střeše každou chvilku kola. Nerad bych o ty příčníky přišel , jo a navíc to vzadu v myčce krasně kryje antenu tak ji nemusim při mytí sundávat

no a hlavně mam třilitr takže to vzadu při 240km/h funguje jako křídlo a udržuje mě to na cestě :D:D:D

No já je sundat musel takže to neřeším. Jasně že by se občas mohlo stát že je člověk na cestě a mohl by je využít, ale každý nákup v Tesco nekončí velkým nákupem štaflí. Třeba. A co když je budeš muset sundat? Odvrtáš ten šroub?

Třeba oprava, já je musel v zimně sundat abych je rozhýbal protože jinak nešly posunout. Tím jak se zužují a rozšiřují při posunování.

to ja mam koupene nosiče z aukra a poslal mi jen 2 šroubky.takže mam lištu připevněnou šroubkama s plochou dražkou ,, - minusko´´a ve předu mam torx jako petr ale uvažuju o nějakem lepšim řešeni:myslima možna je sundam a dam si tam křidelko co mam..ale ještě uvidime

• 10 months later...

Vozíte ty příčníky stále na autě, nebo je sundaváte? Napadlo mě to kvůli spotřebě, jestli to nemá vliv na vyšší spotřebu. Teď jedu do Itálie, tak přemýšlím, jestli je nemám sundat. Zatím jsem s nimi jezdil pořád.

Na spotřebě se to projeví - je to vlastně takový \"Antispojler\" ale není to zase nic tak tragického. Daleko víc mi vadil hluk - takže sundavám - resp. nasazuji jen když je to potřeba.