Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změna podsvícení -v palubce jsou LED


DAGI

Recommended Posts

Ahoj všichni,

nemá někdo zkušenost se změnou podsvícení palubní desky,

když už jsou tam z výroby led (jde pravděpodobně o smd led-laicky bílé čtverečky se stříbrným čtverečkem uvnitř).

Mám 206 z roku 2007, byla to série Mistral a pro mě trošku

nepříjenmé překvapení, když jsem to demontovala. V krytu

jsou čiré průhledy, takže barevné svícení zařizují tyto led-ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce. Potřebovala bych vědět přesně jaký typ diod koupit a také způsob uchycení- je to řešeno nasazením, nebo je potřeba pájka? Zkouším si trošku auto vylepšit a ráda bych to zvládla svépomocí, proto prosím o radu. Hodiny jsem již díky radám v diskusích zvládla, v autě mám již plasmové tacho (bomba,můžu všem doporučit, instalaci dělal odborník), do spokojenosti mi chybí dodělat do modré počítadlo kilometrů a

světla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o sklíčku vím,oranžová fólie tam není, takže tam musí být oranžová smd ledka,zkusím tam dát modrou nebo bílou a doplnit dodatečně modrou fólií pod sklíčko. Nevěděla jsem jen zda jsou tyto ledky s různým výkonem svítivosti, abych

koupila ty správné. Nicméně to zkusím nějakk vyřešit a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

To Přema:

Taky jsem s tím měl problém. Po vzoru žárovek ve 405 jsem je chtěl vyndat otočením a vytažením dozadu. Protože to nešlo tak jsem rozebral panel a vytahl tu žárovku dopředu ;) Vpanelu topení jsou žárovky bez patice, v přístrojovce jsou jako ve 405 s plastovou paticí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si to moc nepamatuju, jestli to šlo podebrat šroubováčkem? Nebo jsem to prostříkl kontoxem. Já jsem tam měl takové skleněnky s modrým jádrem. Když jsem tam dával nové tak šly v pohodě nandat i vyndat. Takže přeju trpělivost a když to nepomůže tak troška násilí :bacha:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...