Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumicky na stierace


techynal

Recommended Posts

Predpokladam, ze vacsina z vas uz riesila nove gumicky na stierace. Tie moje uz maju zo tri roky a tak to aj vyzera, najma po tejto zime, ked som chtiac ci nechtiac par krat mi jemnom lade pustil stierace. Preto potrebujem vymenit gumicky, je uz najvyssi cas, ale pred tromi rokmi s tym boli problemy.

Gumicky z benzinovych pump a podobne bud nepasovali alebo vydavali hrozne zvuky - piskali, nedalo sa to pocuvat. Riesenim bol telefonat do Peugeotu, ale tam v tom case cisto gumicky nemali, resp. sa mozno ani nerobia a tak bolo nutne objednat aj tie ramienka. Cena bola okolo 1400-1500 korun.

Ma niekto skusenost s riesenim tejto situacie, ci skusal vymenit cisto len gumicky a ak ano, tak ktore boli bezproblemove a aka bola ich cena? Ale si radsej obiednat tie gumicky aj s ramienkami priamo z Peugeotu vo vedlajsom meste?

Dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shwaara: Tak mi volali o par minut spat, povodne stoja 45 eur ci kolko vravel, teraz ma Peugeot cenu 31,50 eur, plati do konca mesiaca, momentalne maju v Ziline skladom 12 kusov, takze dnes alebo zajtra tam zbehnem. Su to tie origo co sa standardne pouzivaju a je to cena za cele ramienka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...