Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predne svetla


kocurik

Recommended Posts

vyzera to ze nie,tiez som si myslel,dnes som volal do tej firmy do Prahy,zistovali mi to, a vraj su tam vsetky svetla,cize H1+H1+H7,t.j. 5 svetiel. Ale vidiet niesu,co?:myslim

Tak ma potesil,lenze ked povedal,ze momentalne niesu v sklade v Cechach ani v Nemecku,tak moja radost opadla, a po objednani pridu za 3-4 tyzdne :nevim Ja ich potrebujem rychlo,lebo nejaky blbec sa nevie otocit na placi ako futb.stadion a zrusil mi svetlo,naraznik a predna kapota je pokrcena. Takze musim dat origo a tieto si casom doobjednat,len som to mohol mat z poistky zaplatene,aspon 1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz to vezmu dle fotky tech svetel. Tak Leva je potkavaci /cocka/ , prostredni je dalkove a posledni je blinkr. Pak jsou tam volne dratky pro krouzky, ty 2 diody a v tom prouzku je 1x 5W zarovka. Pak si clovek vybere kam ty dratky napaji. Vesmes se to vyuzije jako parkovacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

vypadají hezky, mají i mlhovky? Potřebuji taky nejspíš vyměnit svoje už hodně škaredé světla a nevím které by mi seděly, mám H1+H7 (ve špičce parkovačky a dálkové, pak denní + dole mlhovka a pak blinkr) Poradí mi někdo, které světla zaručeně budou sedět?

Myslíte, že by seděly třeba tyhle? http://www.tuning-in.cz/predni-svetla-peugeot-307-01-provedeni-chrom.html

Nebo tyhle? http://autodily.petkol.cz/hlavni-reflektor-levy-typ=valeo-typ-zarovkyh1-h7-elektricky-bez-motoru-ece-tyc-peugeot-307-3-03.01-09.05-z793541-c19954.html

A tyhle? Jsou levné a i s motorkem, poraďte někdo, neprošla jsem kvůli světel STK, tak je musím vyměnit. Dík http://www.e-cat.cz/p-104331/sortiment-podle-dodavatele/l-h1-h7-svetlomet-e-o-depo-5-05.html?cPath=1088_196782_207035_872247_872177_872178

[upravil dne 6.6.10 Ivona]

[upravil dne 6.6.10 Ivona]

[upravil dne 7.6.10 Ivona]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,je to cele,zprava je tam smerovka(este vymenim ziarovku za bielu/chromovu,ale blika oranzovo),potom je stretavacka,obrysovka spolu s dialkovym a uplne nakraji je hmlovka. a je tam aj motorcek na nastavenie svetiel,takze komplet,ako boli origo. Len si niesom teraz isty,ake ziarovky,origo boli H1+H1+H7,teraz je tusim niektore H4,ale musim pozriet ako to je,aby som neklamal :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...