Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jaké 7 místné MPV - první zkušenosti s 807


Sagic

Recommended Posts

No zeptal bych se lidí co tomu rozumí a oni ti to vysvětlí, také jsem si to myslel. A proč by se takové krásné a spolehlivé vozy které nové stojí milion prodávaly tak lacino???? Oproti jiným podobným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že autům docela rozumím, dokážu si ho před koupí prověřit a zjistit, jestli je to krám nebo ne. A tyhle auta dnes už milion nový rozhodně nestojí, soused nedavno kupoval novou 807, udelali mu u Peugeotu specialni cenu neco pres 600 tisíc. A cena 3 roky starýho kolem 300 tisíc je naprosto normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

Neřekl bych že se tady řeší nějak moc problémů, to máte všichni ty Vaše 807 a C8 tak nový???

Jinak za 200tis nic novějšího neseženeš a když jsem chvíli uvažoval o Galaxym, Sharanoj a spol tak tam to cenově vychází s bídou na 2003 s 2x stočeným tachákem..

[upravil dne 17/5/10 Sagic]

Ja mám C8 rv. 2002, poctivých 152 tis. najeto, spokojenost:-):papa Myslím že, nemáš se čeho bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MotoMoto

Nestraším, ale vím o čem mluvím. Mám 7-2007 a od ledna už jsem do toho naspal 30 tisíc. A to byly celkem banální věci.

Nedovedu si představit jak by to vypadalo ještě se starším vozem.

30tis???:o Co to?

JA jenom od února, jenom jeden hydroštel, vstřik a olej + filtry, to je tak do 10tis. A ted jenom jezdím a to mám 2002:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: golias

to filas: tak toto auto bylo na tipcarsu už v unoru kdy jsem kupoval to svoje. Už jenom ty fotky mě odradily, že to dokázal nafotit v bordelu, prostě první dojem v prdeli. Jinak jsem koupil rok 2003 protože byl v dobrým stavu co se týče karoserie i motoru, hned jsem si ho nechal projet na diagnostice, mě totiž nejde o rok, ale o celkový stav a mužu říct že jsem viděl 2005ky i 2006 v katastrofálním stavu, prostě záleží jak se kdo k autu chová a byl za dobrý peníz:-). Zatím jsem vyměnil akorát rozvody,olej jinak vše ok.

Presně, de oto jak to auto vypadá a jak jede motor.:papa

[upravil dne 18/5/10 Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: golias

jasně Tango, mě jenom na tom mojem trošku chybí el. dveře ale jinak dobrý je to o zvyku, prostě vždycky musí něco ustoupit, jenom by to neměl být stav auta.

Já zase nemám ten displej mezi budíky, ale přiznám se, víc se mi to libí z 3 kolečky . Navigaci jsem vyřešil elegantně, nalepil sem ji zespoda přístrojovky nad budíkmi, tak abych viděl na stav paliva (ale to je mimo téma, tak nic:blablabla)

El. dveře naprostá bomba:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...