Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplotní čidlo


sweetyboy

Recommended Posts

prosim jak poznam, ze je TEPLOTNÍ ČIDLO CHLADICÍ KAPALINY v haji?rucicka mi chvilama lita ale ne az nahoru ale jen po 90 stupnu. nekdy ta rucicka tam vydrzi treba i pet minut bez hnuti a pak se zase houpe dolu k nule, k 70stupnum a nazpet ale nikdy nevyleti pres devadesat stupnu....zkousel jsem tu hledat nejaky navod na vymenu nebo na zmereni ale nepodarilo se:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sweetyboy

... jak poznam, ze je TEPLOTNÍ ČIDLO CHLADICÍ KAPALINY v haji?....

...ale nikdy nevyleti pres devadesat stupnu....

...navod na vymenu nebo na zmereni....

Zlé čidlo poznáš hlavne podľa toho že skokovo mení hodnoty. To je tvoj prípad.

Návod na výmenu je jednoduchý. Vyskrutkuj staré a naskrutkuj nové. Rob to na studenom motore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: qmysak

mě to dělá že jak se auto ohřívá tak se po chvíly teplota zvedne na 70 a pak spadne a připadá mě až jak otevře termostat tak vyletí až k 90 a pak už pohoda drží je to taky čidlo?dělá to jen občas

To skorej vyzerá na viaznúci termostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pozor na nejake no name. Tie zvyknu tiect, ale tak ze kvapalina prejde cez konektor a kablovy zvazok po dratoch ku riadiacej jednotke a zacne potom autom cukat a zhasinat motor. Nevril som ze kvapalina moze vyliest po drotoch az kym som to nevidel na vlastne oci. Robilo to na 1.6 a 2.0 hdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze cidlo jsem vymenil a zatim to vypada ze to bylo opravdu tym cidlem ale nerad bych to zakriknul. zda se mi i ze mi to vyresilo i jiny problem a to je ze mi prestali kolisat otacky..no snad to bylo tim a vydrzi to.......musel jsem sundat i filtr box protoze se to tam trochu vystrikalo tak jsem to musel vysusit at to nevyvede jeste neco noveho:-)

zde prikladam obrazek stareho cidla

[upravil dne 20/4/10 sweetyboy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...