Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Audio do coupe


Y2K

Recommended Posts

Chcel by som cosi prihodit do coupe co sa audia tyka.

Ale kedze som zastancov originalnych veci v aute len nerad by som kvoli tomu menil aj radio.

Preto:

1. Poradte ako najlahsie pripojit na origos radio nejaku zostavu a ci to je vobec mozne a ma zmysel.

Malo by ist zrejme iba o zosilovac a subwoofer do kufra.

JBL sustava sama o sebe hra celkom dobre.

2. Ak by sa malo menit aj radio, tak len za take ktore by rozmerovo a tvarovo paslo za povodny panel.

Existuje vobec cosi take?

Znacky a konkretne veci by som riesil neskor, zatial len takto technicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, neviem ci zohnas okrem origo radia nejake ine, ktore pasne do toho panelu, predsalen ma taky trochu divny tvar.

a keby si dal nejaky ram jak som to mal ja? len sakra, uz nemam fotky, lebo ja som takisto zastanca origo veci, takze som to stamad vyhodil.

no a zosilovac podla mna zbytocnost, ta sustava masti v pohode a ani na plne pecky neskresluje zvuk:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som mal od predchadzajuceho majitela, bola tam nejaka sunka radio a okolo toho bol ram, ale ono to bolo komplikovane porobene, ze ked som to vyberal, tak som to tam vsetko musel lamat a pacit a radio som nakoniec musel zozadu vystuchat von.

musim popozerat, urcite mam dakde fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

No ved to sa pytam ze ci vobec cosi take existuje...

Videl som par takych hovadin ale do inych aut.

Ak neexistuje tak zostane origos radio.

A hra to pekne ale chcem pridat suwoofer a na to treba zosik

stavajici zesik je slaby na woofer? mne tedy JBL na \"loud\" rezim bohate staci. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz som zasa mudrejsi...

Myslite ze by slo vyhodit iba originalny zosilovac a napojit tam nejaky iny, ktory by zvladol aj subwoofer? :myslim

Aj ked teda neviem ako by sa ovladala jeho hlasitost...

[upravil dne 26.4.2010 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial je o vymenu za neoriginal zosil tak ten by si tiez ovladal cez radio ako teraz,akurat ked chces mat origo radio a iny zosil musis sledovat aby ten druhy zosil mal high low,keby nemal da sa kupit aj vzlast dam aj link kde je ta suciastka vzlast na zosil a radio (napajanie priamo z iso koncovky) pokial nema vystup na zosil co original nema aspon co viem.lebo ked je original zosil tak sa napaja na iso koncovku neviem co je na tom pravda.

http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=1661&id_tovar=9974&uroven=5&zaradenie=1661&ukaz=detail&hlzaradenie=9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k cemu je koncovi zesa kdyz to radio neumi subwoofer.. to je potom nejaky bastleni k nicemu.... pokud nevymenis radio tak budes jenom delat kraviny ktere nebudou miti zadny vyznam... radio musi urcit woofru co ma hrat a co ne.... uprimne dat woofer prez nejaky super mega dobrej koncovej zesilovac... to je stejny jako kdybys ho napichnul misto zadnich beden.... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chepp

k cemu je koncovi zesa kdyz to radio neumi subwoofer.. to je potom nejaky bastleni k nicemu.... pokud nevymenis radio tak budes jenom delat kraviny ktere nebudou miti zadny vyznam... radio musi urcit woofru co ma hrat a co ne.... uprimne dat woofer prez nejaky super mega dobrej koncovej zesilovac... to je stejny jako kdybys ho napichnul misto zadnich beden.... :bojim

Chepp a potom načo je na zosilňovačoch Low pass filter? Subsonic filter a nastavenie fázy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...