Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řadit přes střed nebo rovnou?


peugeot09

Recommended Posts

Já řadím přímo, co nejrychleji. Synchrony mě sice zrovna dvakrát nemilujou, ale já na jejich protesty nejsem zvědavej. :D

Tyhle poučky způsobují akorát to, že se ve městě půlka aut na světlech rozjíždí hodinu, protože než přeřadí na vyšší kvalt, tak jim spadnou otáčky na volnoběh. A že by se tím výrazně zvyšovala životnost převodovky, tomu nevěřím. Mnohem větší škodu udělá obecně rozšířené přesvědčení, že olejová náplň v převodovce se nemusí měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Dolů řadím výhrádně s meziplynem...

Meziplyn je dobrá věc. Jen se bohužel u mnohých benzínových motorů s elektronickým plynem udělat skoro nedá (rozhodně ne rychle). Já ho sice neumím prakticky vůbec (při podřazování jen dorovnávám otáčky motoru, ale meziplyn to není), ale jen v mojí 206ce to zkoušelo víc lidí, kteří jezdí závody a meziplyn umějí a ani jim se nedařil. Přitom ve 106ce s mechanickým plynem to šlo v pohodě. Reakce toho e-plynu je příliš pomalá, a to je 206ka jedna z nejrychlejších, např. ve srovnání s koncernem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tbarth

Takový menší dotázek, padlo tu, že meziplyn je dobrá věc. Můžu vědět, k čemu je meziplyn u relativně moderního vozu se synchronizovanou převodovkou dobrý? Nemá to být šťouravý dotaz, jen mě to zajímá...

Meziplyn už dneska pochopitelně není nutný, ale snižuje opotřebení synchronů, především pokud tvůj jízdní styl obsahuje režimy, ve kterých se delší čas nedostaneš pod 4000 otáček. :) Já ho třeba nedělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

když budeš mít zadokolku, tak je to na za zhoršených podmínek celkem účiné proti utrhnutí kol při podřazování :super

Na to nepotřebuješ meziplyn, stačí při podřazování trochu kopnout do plynu, aby se aspoň přibližně srovnaly otáčky lamely a setrváku a sepnutí spojky tak nemělo snahu roztočit motor kinetickou energií ze zadních kol. Já to takhle dělám běžně i u předohrabu, ale není to meziplyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tbarth

Takový menší dotázek, padlo tu, že meziplyn je dobrá věc. Můžu vědět, k čemu je meziplyn u relativně moderního vozu se synchronizovanou převodovkou dobrý? Nemá to být šťouravý dotaz, jen mě to zajímá...

k nicemu...

ale ta radost, kdyz tam kvalt zapadne bez jakehokoliv odporu :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...