Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Lišta interieru - zmena


Tosho27

Recommended Posts

Viem ze nie kazdemu sa to bude pacit ale napriek tomu sa vam s tym chcem pochvalit.

Imitacia dreva sa mi moc nepacila a tak som sa rozhodol pre mensiu zmenu. stacilo zlozit, vysmirglovat jemnym smirglom a streknut. Farbu som volil podla farby karoserie.

tak co vy na to?

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, to mám radost že skoro stejnou barvu (antracit) tam mám z fabriky. To dříví je fakt vošklivý :nevim

Zato kůži na volantu mám už pěkně ošuntělou, taky holt mu táhne na 150 tisíc...tak vidim že nějakej futrál přes věnec ne-e. Radši si seženu nějakej zachovalejší z bouračky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes za chvalu a ak by ste mohli poradte mi daky potah na volant co by vypadal lepsie pretoze bez potahu sa mi stavalo ze sa mi smykla ruka pri parkovani a tak.. iste viete o com hovorim.

Inak Qcko: ak to vyriesis s tou foliou prihod foto. povodne som to chcel aj ja tak riesit ale nakoniec som od toho odstupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

jo jo ja som si to tiez striekol do farby vozidla ja mam svetlo modru perlet ale teraz sa chystam nastriekat ciernou farbou tie sive casti pristrojovky na strane vodica a kastlik spolujazdca + nastriekam tie sive plastove casti na caluneni dveri nejak tak by to malo vyzerat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

to nieje moje auto toto som tiez vydel a nastriekal si ich do presne takej farby sedi mi aj k farbe vozidla ale pristrojovku mam klasiku so sivymi plastmi preto ich chcem nacierno len stim platnom na dverach uz nic nespravim musi ostat sive a este som strieko do farby aj tie cierne obruce kolo madla na otvaranie dveri sprav to aj ty je to super strekol som to potom dvakrat lakom a super neosuchava sa to vobec este chcem do chromu klucky dveri zvnutra len neviem je to problem lebo som kupil sprej imitacia chromu striekol som to vyzera to super ale nemozes sa toho dotknut neje odolne voci oteru a lak nato nedas lebo ferba sa zmeni z chromu na sivu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takové lišty mají 406 od roku 2001 s interiérem v polokůži. já ho mam taky. je to originál od výroby a taky se mi to více líbi jako to dřevo.

jinak tosho27 máš to hezké:super když jsem měl úplne první 406 old model tak jsem měl také lišty jenom na palubce a prestrikal jsem ji přesne takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lenze ja na dverach tie lišty nemam. preto som to aj striekal lebo v celom aute bolo drevo len v predu a ked sa to da na cierno tak sa to strati lebo v podstae je vsetko naokolo cierne akurat nie cierna metaliza. no este sa mi zvysil spray tak tie obruce hadam urobim.. dik za typ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

ja mam jedno take calunenie dveri zvysne ako mas ty bez list ja vyskusam nastriekat aj tu latku na nom na cierno uvidime jak sa na nej farba bude spravat a potom strieknem tie svoje v aute ja mam listi na kazdych dverach ja chcem mat vsetko v ciernej a listy modre presne ako na tom obrazku len bez koze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak aj mna to caka tiez mam drevo a este ja na dverach cize mam viac roboty,tiez rozmyslam nad ciernou ale ako je fotka vyssie taka modra farba by tiez pekne vyzerala, kedze spodok armaturky uz je nastriekany na cierno tak listy asi nedal na cierno uz by bolo vsetko tmave,ale taka pekna modra by usla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

tak uz som zohnal origo sprej na calunenie dveri v ciernej farbe za 15 eur cez vykend to nastriekam je to origo zo stranky BMW len to ze musim davat zase listy dole aby som sa dostal aj pod nich aby to uz bolo ako to ma byt neviete dobry navod ako stiahnut tie podlozky stych list zo zadu lebo ja som sa snimi vela nababral a uz sa mi nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blackstar407 co to ides striekat?? tu latku co je na caluneni dvery?? ja to mam v strasnom stave,ale mal to aj odplepene ale mam v garazi druhe calunenie ale nema tam listu na calunenia a ani original osvetlenie dvery :( rozmyslam ze ja to radsej precalunim do koze.hmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Blackstar407

jo jo jo jedno auticko vlastnim v kozi nebolo ale daval som to calunit na ukrajine cele aj volant za par supov dal som im fotky origo jak to ma byt site v 406 a skoro sa trafily je to ok..... ale to druhe co mam nema kozu a ja som si uz akosi zvykol na cely cierny interier tak to chcem nejak dostat do ciernej na ukrajinu znim nemozem este by ma zatvorili do basy je to prerobeny anglicak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...