Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektronicky ladeny podvozok - surne!!!


BrankoKK

Recommended Posts

prosim vas o pomoc!!!

mam 406 coupe 3.0 a od vyroby nastavovatelny podvozok - rezim sport a rezim komfort. tento system ma svoju RJ a na kazdom tlmici je na hornych ulozeniach prichyteny snimac, ktory sa stara o zelane naladenie.

kupil som teraz sportovy podvozkovy kit - na znizenie o 40 mm - a kvoli tym snimacom mi do hornych ulozeni nechcu vojst tie nove tlmice.

chcem sa opytat, ak odstranim tie snimace-co sa vlastne stane?

je mi jasne, ze sa mi rozsvieti hlaska, ale tu vypnem a hotovo. ide mi o to, ci ten system nie je nakopeny na ABS alebo podobne veci a ci by teda potom mohol sposobit blbnutie auta???

ak ma niekto skusenosti, prosim pomozte mi, som totiz v peknej kasi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč tam jdeš bastlit ten nesmysl, když máš sportovní podvozek z výroby? Nevím jak u vás na slovači, ale u nás už se standardní výškou kupé leckam nezajedu a ještě o 4 cm míň si nedovedu představit. Podle mně je to auto už pak k ničemu... Ale toť pouze můj osobní názor.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Ja ho mam nizsie a az take strasne to nie je...aj ked obmedzenia samozrejme su.

presne tak, a taky tom 406 napriklad to ma znizene o 60 mm a jazdi v pohode.

aj ked je samozrejme trochu blbe prirovnavat k nemu, ked on s tym autom vela nenajazdi, ale ide o princip:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som sa pytat v PP v peugeote a dostal som presne taku odpoved aku som ocakaval: nemaju s tym skusenosti a hotovo, in die pic. ani ziadna ochota, nic. ale to nevadi, tam som uz aj tak davno skoncil s tymi .... popradsky servis peugeot nikomu neodporucam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajtra idem do BA na vylet s fotrovym volvom, vraciam sa v stredu vecer.

za tu dobu bude auto v servise u jedneho znameho, tak uvidime, ako to dopadne, kazdopadne v stredu budem mudrejsi.

su len tri moznosti:

1. bud to budem mat hotove

2. ani sa neodvazia do toho sprtat

3. alebo podvozok bude, autu ale bude prepinat a ja sa z toho takisto schujim

Y2K, v kazdom pripade ti dam vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jofo

Neriadi sa este aj posilnovac riadenia tym ze stlacis sport, alebo komfort. Ok odpojis tie snimace tak prinajmensom to bude hlasit chybu podvozku. A to ides menit aj tlmice ze?

no nesom si isty, lebo aj prevodovka ma sportovy rezim, tak neviem ci je ten posilovac nakopeny na podvozok alebo prevodovku. iste je to, ze pri zapnutom sportovom rezime prevodovky lepsie reaguje na plyn a vytaca az uplne do maxima, a pri prudkom brzdeni niekedy nakvaltuje zo stvorky do jednotky za par sekund...

a ano, menim pruziny aj tlmice, a aj horne ulozenia musia ist z normalneho podvozka.

nevie dakto, jaky maju priemer ulozenia na normalnom podvozku vpredu aj vzadu???

najdem to tu dakde???

[upravil dne 19/4/10 BrankoKK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...