Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Př.ramena 307


milan.denk

Recommended Posts

Původně zaslal: milan.denk

Máte někdo skušenost kolik stojí výměna př.ramen na 307,D.Sjíždí se mi př.l.pneu zevnitř.Při výměně pneu.na letní jsem si všim ,že gumi na kterých drží ramena nic moc.Díky za radu a názor.

Daju sa vymenit len tie gumy-silembloky. Jeden kus cca 10 euro+praca. Spolu su to 4ks. Niesu vsetky rovnake!,su dva a dva ks. Ja som ich menil ale nie kvoli pneu,ale kvoli buchaniu napravy.Ked ti zodiera pneu tak to mas asi geometriu zlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj mne buchala naprava tak som vymenil tie silenbloky na ramenach a uz je klud... robil som to doma tak mi to zabralo asi pol dna ale vysledok super - uz to nebucha...

Iba sa mi povytiahla polos a potom potom som musel menit semering lebo presakoval prevodovy olej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daju sa vymenit len tie gumy-silembloky. Jeden kus cca 10 euro+praca. Spolu su to 4ks. Niesu vsetky rovnake!,su dva a dva ks. Ja som ich menil ale nie kvoli pneu,ale kvoli buchaniu napravy.Ked ti zodiera pneu tak to mas asi geometriu zlu.

Niekde tu bol prispevok ze ked sa daju na rameno rovnake /tie vacsie/ silentbloky tak to vydrzi dlhsie. Mam ich kupene ale nie a nie sa dostat k vymene....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milan.denk

Tak po výměně je třeba udělat geomertrii př. náp.Včera jsem tam zajel 10 min. 700 kč.

ta geometrie má logiku--opravené rameno (po výměně silent. nebo svisl. čepu) přece změní postavení těhlice a tím i kola ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...