Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení ostřikovače světel


vojti26

Recommended Posts

Nemam verziu s MUX a pri nastartovani sa mi rozsvietia aj svetla aj palubovka....ako to je spravene vsak vobec netusim :myslim

Ci cez diag alebo nejak dobastlene, ratam ze ta druha moznost.

A ano je to preto ze mam dost spotrebu kvapaliny v ostrekovacoch, keby sa dalo ostrekovat iba sklo (tak ako mi to ide ked nastartovane nemam) tak by to bolo fajn ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plavak to nebude, podla mna je to tym ze je proste malo vody...

na dostatocne vysunutie ostrekovacov treba dostatok vody a tlaku.

Ak je uz vody malo a motorcek nedokaze vyvinut dostatocny tlak na vysunutie ostrekovacov tak proste neostrieka svetla ale iba sklo ;)

aspon myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Y2K: dej hledání. Ta automatika u neMUX 406 se tu už probírala. Já doplnil 2 relé, automaticky se to po startu rozsvítí, ale jen světla. Palubka nesvítí a ostřikovač nejde. Vše funguje až po otočení prstencem na L páčce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to budu řešit... Budu to zapojovat tak, aby s otříknutím okna šel i motorek na světla. Po skončení pulzu sepne časák, tak na 5 min, ten odpojí opstřik světel. V důsledku to znamená, že když nebudu chtít ostříknout světla, krátce stisknu ostřik a pak si v klidu ostříknu jen okno. Ještě se dá hlavní napájení pro ostřik světel zapojit na napájení třeba potkávačky, aby to fungovalo jen při zapnutých světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli k ostřikovačum světel je i nějake rele? zapojovaly jsme je na 406 2.2 HDi, 2001 neMUX. daly jsme druhou nadržku i s motorkem na světla a ten napojily na konektor ktery byl přichystaný u nadržky, pojistka v motorovem prostoru na ostřikovače je, povolene na dia taky je ale furt neostřikuje, kde by mohl byt ješte problem? předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si dodělaval ostřikovače světel na 406 vše napojil a nefungovalo pak mi v servise zjitili že musim vyměnit pojistkovnici vmotorovem prostoru za jinej typ BSM B5, a pak to fungovalo tato pojistkovnice s timto označenim se montovala do vozu s nejvyšši vybavou ,puvodně jsem tam měl B3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky.

vubec se toho neboj a v klidu na ten motorek ostrikovace predniho skla napoj paraelne druhy motorek.

Nema tak velkou spotrebu jak by se mohlo zdat.

Kdyby to bylo neco spatneho, tak ti jen shori pojistka, kable jsou dost silny na to aby to vydrzely.

automaticke rozsveceni palubky spolu se svetlama bych rad poresil taky .

[upravil dne 12/11/12 13:13 od antik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...