Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení ostřikovače světel


vojti26

Recommended Posts

Tak je to tu a ja potrebuji radu. Po bouracce jsem schanel dily a mam oproti minulu navic ostrikovani svetel,ktere nakonec asi zapojim,a ma otazka je nasledujici...nechce se mi dratovat znova pulku auta jen proto,aby to ostrikovalo pri rozsvicenych svetlech,pac stejne ted svitim porad...a proto otazka nasledujici, staci,kdyz to jen propojim paralelne s cerpadelkem na predni okno? nebude to nejakej proudovej problem nebo nutnost posilit pojistku atd?diky za rady. Rovnou rikam, ze mam vse nez se zacnete ptat :D... jediny co nemam zatim, je konektor na to cerpadylko na svetla ale to kdyztak pri nejhorsim nejak nabastlim :(... Diky, Vojtí

[upravil dne 19.4.2010 vojti26]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Taky jsem to měl jeden čas odpojené od čerpadla. Nic se nestalo.

no je mi jany, ze odpojeny se nic nedeje,ja resim to, ze tam nemam tu vetev pro ovladani samostatny na svetla. Tak jestli to muzu jen propojit paralelne k cerpadlu na okna a vesele si ostrikovat vzdy zaroven?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tak pokud to myslí tak ,taky bych nedoporučoval při každém ostřiku okna i světel bude za chvíli bez vody,bude muset věčně doplnovat.Osobně přes den je podle mne zbytečně ostřikovat světla,pokud tedy není řepná kampaň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

Ne, určitě myslí používat obě čerpadla na jeden přívod od ostřikování skel.

Presne tak to mysli...ma obe cerpadylka na ty vetsi nadrzce, ale puvodne mel jen na okno ostrikovani, takze nema dotazeny draty k cerpadelku na svetla...Takze mu jde jen o to, jestli muze paralelne pripojit cerpadylko na svetla k cerpadylku na okno.... je mi jasney,ze ubytek bude vetsi,ale otazka, je to vazne az tak hrozny ta spotreba ostriku svetel?odpojit to muzu vudy no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kveton by o tom mohl neco vedet :D... je to tak jak pise... mam 2 cerpadla... a jedine o co mi jde je, jestli muzu propojit paralelne elektrikumezi temito dvema abych nemusel pro svetla tahat uplne novy kabely... proste ze ove cerpadla se uplne pokazdy sepnou ve chvili, kdy budu ostrikovat okno jak jsem to mel klasicky doted...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

ozivim vlakno a trochu se prizivim...

je mozne, ze ostrikovani svetel funguje pouze pokud je dostatek ostrikovaci kapaliny a jakmile ji je mene, tak uz se strika jen na sklo? silnice jsou ted plne bordelu, chtel jsem konecne ocenit ostrikovace svetele. a ejhle, nefungovali, byt drive jsem je zkousel a urcite fungovali. zakon schvalnosti rikam si. ale dnes mi cestou dosla kapalina uplne a po doplneni 5 litru (!) uz ostrikovace svetel opet vesele fikaji. napada mne tedy, ze bud byly \"kousle\", nebo plati domnenka vyse. je to mozne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozivim vlakno a trochu se prizivim...

je mozne, ze ostrikovani svetel funguje pouze pokud je dostatek ostrikovaci kapaliny a jakmile ji je mene, tak uz se strika jen na sklo? ...

je to presne tak ako pises ;)

Prvy krat som sa aj ja tomu divil, ale ak tam je tak priblizne menej ako pol litra kvapaliny uz neostrekuje svetla ;)

ja mam skor iny problem:

kedze ostrekovanie svetiel funguje iba pri zapnutych stretavacich, pri parkovackach neostrekuje svetla....ale mne sa pri nastartovani automaticky zapnu stretavacie svetla, tak nemozem docielit ostrekovanie iba predneho skla bez ostrekovania svetiel ;)

to je asi neriesitelna situacia ze ano...ci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze je zbytecny pokazdy kdyz chce ostriknout sklo, ostrikovat i svetla ? :-) Me zase stve, ze kdyz nastartuju tak se mi rozsviti svetla ale interier ne (ani kdyz je tma??) Jak je to vlastne s tim cidlem na tmu ?

Y2K: ty uz mas verzi s MUX? protoze u sedana z 2003 a MUX kdyz nastartuju tak se mi rozsviti jak svetla tak palubka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...