Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Club scene Brno 2010


Rejty

Recommended Posts

zdarec..takze bych chtel tomu dat jasnou podobu..predem upozornuju lidi co by do tohohle chteli jit,tak si musi usetrit penize stranou...tipuju tak 2000 na bok na material:)

takze chtel bych dat dohromady členy tohohle podniku s tim ze pak se domluvi zbytek..pokud souhlasite s Tematem ZOO ...dokazete si predstavit jak to asi vypada v zogolicky. a ve vybehu Lvů:-D...takze se hlaste:super

pokud do tohoto pudete,musite počítat s investicemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal sem dotaz na poradatele tuningcupu..protoze bych se sice moc rad ucastnil TC tak to asi nepude a tohle je proste jedina moznost jak protlačit svoje auto na vystavu!!!!!!!!a ja sem proste rekl ze se do Brna dostanu za jakychkoli okolností.....( co si budme povidat,kdyz uz tu praci na aute delam,chci z toho neco mit a aby si proste lidi to moje auto fotili a hezky mi pohladili moji ješitnost jak to auto mam hezky)i kdyz tam bude hafec hezcich aut,chci tam stat taky:)))))))

dale: Moje predstava o aranžma by byla:

tema ZOO: Výběh lvů

vsichni jste asi byli nekdy v Zogolicky:-d takze co je potreba: Písek,popripade hodne pisku podle zucastnenych aut jako podlozi...pak kameny.idealni na tohle je křemičitej porfyr tady je ukazka(pouzivam ho na staveni suchyhc schodu na zahrady¨...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30676459&l=50c01651a8&id=1300414492

dale by to ctelo kmeny.vetve proste sehnat někdá v brne nekoho kdos e timhle zabyva.....dale z materialnich veci potrebujeme provaz..ale myslim provaz!!!(takovy ten spletany,treba na lodich se pouziva,ale staci mensi prumer tak kolem 2-4 cm...dale z neceho udelat jakoby ten výběh..staci nizky plotek na naznačení....pak udelame stojany na popis auta(jako v Zoo proste plech o velikosti A4 na nožičce na ktere se dá povídani o autu a o KLUBU..

Dále budu potřebovat,aby mi kazdy kdo do tohohle zavazně půjde, odeslal na mejla: MRzahradictvi@seznam.cz povidani o svojem aute a jak by ho pojmenoval...ja treba bych dal jsmeno Lev Marseillský,pac to mam do Olympicu marseille stylizovane....

co jsem ja ochoten a schopen zaridit..jelikoz jsem z Ustí nad labem,tak u mne pada pisek,kameny a vetve,popripade stromy....

co zaridim: cedulky a popisky,vytisknu a napisu povidani o klubu a o kazdem aute....cedulky necham zalaminovat do pruhledne folie...takze popisky + zaridim vyzdobu kvetinami a keře zaridim tak..tohle mi vzhledem k memu povolani nedela problem....dale bych potreboval aby nekdo zaridil ten plotek a provaz...a poprosil bych vas aby kdo budete mit napad,co pouzit,okamzite napsat!!!!!:))))

Vychazel jsem tedy z tohoo ze muj napad na clubscene ste vyhodnotili jako nejlepsi...pokud by prisel nekdo s lepsim napadem..klidne se prizpuspbim....v tydnu namaluju obrazek jak bych si to asi tak predstavoval:):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tím lanem nevím nevím.. stojí 56,- metr.. ten 2centimetrový průměr.. ten 4 cm stojí dokonce 220,- metr to by si případně musel každý koupit ale nevím jak by se to spojovalo dohromady.. nevím kolik by se toho potřebovalo..

Lano-20.jpglano-24.jpg

[upravil dne 19/4/10 Sobol]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic lepsiho me nenapada mas to perfektne vymeslene :super:super:super jinak povidani o aute zkusim nejak zkomolit a poslu ti to ;) jinak jsem chtel ze to zorganizuju ale klidne to necham na tobe ;) na ty provazy se poptam mel bych neco sehnat uvidime co a jak kdyby neco ozvu se cim jak nejdriv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tome prave proto to chci nejak resit trochu s predstihem:-D:super

tebe bych tipoval jako druh lva : \"Lev carbonový\" :-D ja bych melů : Lev Marseilský......třeba Volvik by mohl byt druh Lev zlatý:-D a tak ..proste nic na tom neni....

Sobol tak lano proste nekde sezeneme:-Dda se vsecko vysmelit....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Lev krémový....to zní teple:D:D:D

nevim tak vymsli neco...treba Lev kultovní:-D podle kol...ja bych dal do jmena proste neco co k tomu autu patri a podle ceho jde poznat..snad to neni blby....nic lepsiho mne nenapada:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to je dobrý nápad!Jen to budu muset nějak vymyslet:myslim Ještě mě blesklo palicí,co dát ke každému auto šanon nebo jen pár fotek okolo auta z dob úprav?Třeba jak to vypadalo na začátku,pak postupem času....ale možná je to blbost:myslim A každej plyšovýho lva:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Určitě to je dobrý nápad!Jen to budu muset nějak vymyslet:myslim Ještě mě blesklo palicí,co dát ke každému auto šanon nebo jen pár fotek okolo auta z dob úprav?Třeba jak to vypadalo na začátku,pak postupem času....ale možná je to blbost:myslim A každej plyšovýho lva:D

ja mam doma 3 a jeden jeste koupim az budou met v makru zas 2 metry dlouhyho:-D

tady jeden hlidac:-D

[upravil dne 19/4/10 Rejty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný kluci:potlesk hlavně rejty dobrá myšlenka, ale nechápu jak tam chcete natahat tolik materiálu, to tak vzít tatru. Není na FB nějaká skupina této zologické, to je dnes moderní a přitáhlo by to třeba další lidi do clubu a rád bych seldoval vaši pouť ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...