Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektrické stahování střechy - problém vyřešen


JoseA

Recommended Posts

Skus si poziciat od niekoho cerpadlo (take co funguje) a prehod ho do svojho auta. Tym zistis ci nemas pokazene cerpadlo. AK pojde skus zas tvoje cerpadlo na jeho aute. budes mat istotu kde je chyba.

cerpadlo drzi na 2 alebo 3 sroboch (nie so si uz isty). je tam zly pristup ale zvladnes to.

Hadice z cerpadla drzia na 4 sroboch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zítra dopoledne jedu pro střechu na červeného na slovensko, je sice elektrická a je potřeba něco předělat, ale prej to není problém, tak doufám že to zvládnu. Pokusím se prodejce překecat na otestování jeho čerpadla nebo dalších věcí a snad zjistíme kde je zakopaný pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andreww: Ta z tvojeho odkazu, už je doma, teda v autě, protože dost pršalo, tak sem ju ani nevytahoval. Byl trochu problém to dostat do auta. Jinak je sice opravovaná, ale docela slušně, takže by měla v pohodě těsnit.

A tu elektriku sme taky pořešili, byla špatná řídící jednotka stahování střechy, tak sem koupil i tu a pár dalších drobností co kde chybí a jsem opět bez peněz, ale šťastný, že střecha chodí jak má automaticky. Teď fakt nebudu vědět které auto prodat, když tam člověk postupně vychytá mouchy :myslim

Jinak uvažuju co s tou špatnou řídící jednotkou, jestli to zkusit dát někomu na opravu, nebo to nemá smysl. Nebyla totiž uplně levná, nakonec nic nebylo levné, borec dobře vědět, že je to nedostatkové zboží, takže podle toho dal ceny. Jinak tahá hlavně bouračky různé kabria z rakouska a rozprodává na ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tommas11: No jenže to sem já ani nikdo jiný do neděle nevěděl v čem je problém, tak jsem nemohl zhánět jednotku. On se docela dlouho rozmýšlel jestli mi ji vubec prodá, protože mu vlastně zůstalo jenom to čerpadlo s hadicema, což už třeba ani neprodá, ale nakonec to prodal a já jsem to vzal, ikdyž cena byla mnohem vyšší. Škoda že jsem nevěděl že máš možnost dohodit nějaké díly. Původní sme tam potom zkusili dat zpátky, jestli třeba už nepujde, ale bylo to stejné jak předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak stahování a vytahování funguje. Jsem pročistil všechny kontakty a zkusil párkrát ručně stáhnout střechu a zase vytáhnout....a pak se to nějak chytlo.. už mi schází jen ten zámek víka někde sehnat.. je zlomený... neví někdo o nějakým levným? případně, zda pomáhá to svařit?

21052010001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...