Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už víte koho budete volit?


Pepito

Recommended Posts

Původně zaslal: godzila.01

:D :D :D no nevím jestli je to nejlepší způsob,ale ono je to vlastně i nějak jedno... kdyby volby mohly něco změnit,dávno by je zakázali :D

Když jsem naposledy volil,tak stejně udělali mezi sebou \"dohodu\" a bylo úplně jedno koho jsem volil :bacha:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeden hlas nic nezmění ... ale já tam půjdu - vybráno mám, předvolební kampaně mě nezajímají.

Pokud byste chtěli změnu, tak to abych se přihlásil do nějaké strany a dostal se do parlamentu ;).

PS: klidně bych byl v politice, a to myslím vážně :) Ale myslím, že na to mám ještě čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ja budu taky volit Paroubka, protoze nezamestnanym, duchodcum a matkam prida vic penez, pritom nezvysi dane a snizi statni dluh. Jako druhy krok bude novy mercedes do kazdeho domu, elektrina, plyn, voda a benzin zdarma. No a dalsi petiletce se zkrati pracovni doboa na 3 hodiny denne a dude se pracovat jen 4 dny v tydnu. :D

A ted vazne. Zatim mam akorat jasno koho volit nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Jo, ja budu taky volit Paroubka, protoze nezamestnanym, duchodcum a matkam prida vic penez, pritom nezvysi dane a snizi statni dluh. Jako druhy krok bude novy mercedes do kazdeho domu, elektrina, plyn, voda a benzin zdarma. No a dalsi petiletce se zkrati pracovni doboa na 3 hodiny denne a dude se pracovat jen 4 dny v tydnu. :D

A ted vazne. Zatim mam akorat jasno koho volit nebudu...

Tos mě hezky pobavil :)

Já mám taky jasné, koho opravdu ne, je to Jirka. Logicky je jasný, že to, co slibuje, je nesplnitelné. Chce dát všem, vzít bohatým (ty to ale jako vždy obejdou) a tím sníží dluh státu. Naprostá utopie.

Nicméně já být třeba důchodce a někdo mi slibovat zrušení poplatků u lékaře a třináctý důchod, tak tam asi ten oranžový hlas dám, protože když budu mít blízko před skonáním, tak mě nějaký dluh nezajímá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci nikoho ovlivňovat,ale rozhodl jsem,že nakonec po dlouhé době nevolení půjdu volit a to Věci veřejné :super a to myslím zcela vážně vhledem k mému prvnímu příspěvku :super

Už to chce opravdu změnu aby takoví politici jako naposledy Vlček neodcházeli s padákem 600.000,-Kč :bacha:bacha:bacha :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito: doufám, že VV nebudou takový propadák jako zelení ... ale jsem pro, aby se tam VV dostali. Ale je nehorázné, že velké strany dostávají od státu horentní sumy, jde to do kampaně, pak nové tváře nemají skoro šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilanF1

Pepito: doufám, že VV nebudou takový propadák jako zelení ... ale jsem pro, aby se tam VV dostali. Ale je nehorázné, že velké strany dostávají od státu horentní sumy, jde to do kampaně, pak nové tváře nemají skoro šanci.

To máš zcela pravdu :bacha:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...