Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ASR/ESP


jenda.gregor

Recommended Posts

Mno nejsem si jist ze mas Premo pravdu. Mne problikava tlacitko ESP na pal. pocitaci mi to vypisuje ze nefunguje ASR/ESP a kdyz jsme to pripychly na dia tak tam neni napsany ani tuk... pripadne mi ze jedna pulka auta nevi co dela druha...

Kazdopadne to muze byti u 807 jine... ale mne ani na PPlanet neni nic ani na lexia bo co to bylo a jeste tam mnel nejakou obecnou.. ne peugeot... a tam to taky nic nereklo.... a neni to spatny servis.... je to dobry servis....

Dela mi to na coupe... tipuju ze stoprocentne cidlo na kole... ale buh vi vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možné je vše......ale dia u tohoto problému by asi měla být jako první cesta.......

A u Tebe je divné co ti to dělá......i kdyby to bylo čidlo je hodně divné že ti to v dia nic neukáže.....ani přechodnou či vzdálenou závadu......:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno na tom je zajimave to ze mi dia hlasi tu chybu k tomu mi jeste hlasi ze nefuinguje ABS... ktery sem zkousel a to funguje... a jelikoz je ABS/ESP/ASR dohromady tak to ma nejaky zmatky... kazdopadne ja to necham v servisu na delsi badani jak budu miti doma druhy auto.. ale co zjistuji i tu nekomun a 607 delalo ESP co chtelo... je ot takovy zacarovany zverokruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jendo.gregore, když se ti rozsvítila porucha ESP/ASR, tak bych to na čidlo na kole moc neviděl. To by se muselo rozsvítit také ABS. Spíš bývá problém ve snímači úhlu volantu, aspoň z mé zkušenosti. Ale to by se mělo nechat vyčíst na diagnostice z paměti. Brzdové lampy by s tím neměly mít nic společného. Pokud se to usadilo, tak to zatím neřeš. Když se to bude opakovat, tak se ozvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řeším něco podobného: , a je pravda, že dia nic neukazuje. Byl jsem u Vašendů, byl jsem v Peu Humpolec i u dalších dvou neautorizáků a nic se nenašlo. Ani po tom, co se hláška na PP rozsvítila z ničeho nic na dálnici a svítila několik km než jsem dojel k benzínce, tam zastavil, chcípl a znovu nastartoval. Paměť závad je prázdná. Nevím, jestli je možno pak zkoušet činnost různých komponent samostatně ? Mám pocit, že to dělá, když pravou částí auta přejedu nerovnosti. Možná nějaký kontakt, prodřená kabeláž, gyroskop?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...