Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

větší brzdy


Strejdakopec

Recommended Posts

chci jen radukdyž bych chtěl nahradit brzdy u 406 1,8 16V sedan...260mm za nějaké leší větší nebo co já vím....prostě už troje kotouče jsem zničil během roku takže se mi to moc nelíbí...poraďte z čeho a jestli to nebude problém....nevím jak je to u coupé s těma brembama jestli by šli třeba z toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak se to dá udělat???? jezdíš prostě jako debil....nevydrží nápor mojí nohy...už zas nemůžuani udržet volant z toho jak to do něj mlátí...no a to nemluvím o firemním partnerovi...tam jsou už pod mýma ruklama úplně stejně v pr...no mám 16¨ a budou tam nakonec 17 nebo 18 ale spíš 17 a to ET nebude problém paš rozčiřuju blatníky talže půjdou podložky zhruba na et 0 nebo lehce do minusu.zatím to nějak zkusím ještě vyrovnat na soustruhu a na léto seženu brzdy a přivedu vzduch na lepší chlazení....nevím proč tak ty brzdy odcházej.....jezdím sice tzrochu sportovnější jízdou ale zas mi připadá že tropje kotouče + firemní auto je docela dost na tak malou dobu...co jsem koupil cimmermany tak jsem nestihl ani z poloviny sjet destičky ajsou v pr....přitom píšou že jsou sportovní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim.. ze je neco sportovni neznamena ze to vydrzi vsechno.. navic sportovni kotouc v seriovem provedeni nemusi preci znamenat vyhru.. Bremba schvaluju to jo ale ze bych se kvuli tomu k nim musel za kazdou cenu chovat cituju \"jako debil\" :myslim:D Meril si treba hazivost u novych kotoucu? Nechas jim cas na zajeti? Je pritlak desticky po cele plose? ..

Edit: S kazdou vymenou kotoucu menis i desky?

[upravil dne 19/4/10 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nejezdim zrovna podle predpisu, ale s kroucenim kotoucu jsem problem nemel ani u 260mm ani ted u 283mm, spis bych tipoval, ze bude problem bud v tom, ze jim nedas cas na zajeti a hamtas na to jako debil hned po vymene, nebo je problem ve vylagrovanych loziscich kol, takze pak hazi celej naboj a ty kotouce jdou do p...le kvuli tomu. Resim ted stejnou vec na znameho C5tce a ten jako debil nejezdi a kotouce se mu krouti taky ( v jeho pripade bohuzel spatne provedena vymena prednich lozisek, kterou v servisu zprasili a naboje hazi o 0.2mm, kdyz predepsana max. vychylka je 4x mensi t.j. 0.05mm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt že ty co jsem kupoval jako že sportovní jsemmoc dlouho nezajížděl....ale teď jsem měl jiné na jiném autě kdy byli zajeté originály a stejkně se po nějakých dvou měsících intenzivnějšího ježdění zkroutily....myslím že většíma brzdama určitě tenhle problém eliminuju....teplo půjde lépe pryč a když dostanu přívod studeného vzduch ze vnitř kola tak určitě bude lépe odvádět......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o 18¨jsem uvažoval ale čekám na to jak s tím pokročí čakom...:D nějak se zmiňoval že je chce nebo má nebo já už teď nevím ale kažopádně o nich byla řeč:D no a17 určitě a na zimu budu mít ty bílý 16 co tam jsou teď.minulou zimu jsem na nich měl 215/55/16 i když mi každý říkal jakejje nesmysl mít tak široký gumy jako zimní na tomhle autě tak já si je nemohl vynachválit....už si nepamatuju co to bylo za značku ale držely líp než co jsem měl dřív na 195/?/14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když bych tam hodil ty z toho coupe,bude mi to sedět na těhlici??? to by vlastně mělo když to jsou stejné rozteče šroubů ale držák brzdového třmenu bude asi trochu jiný proto mě zajímá co s tím...jestli je na to nějakej adaptár nebo když to udělám z 10mm železa což mi jako dobrej nápad až tak nepřijde ale nevím o kolik to bude jiné a na druhou stranu kvůli tomu měnit celou těhlici se mi chtít nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...