Jump to content

leštění hliníku...

wooody
 Share

Recommended Posts

zdravím pánové, určitě tu je hodně lidí co má praxi v leštění hliníku..... respektivě alu.... mě to čeká a nějak si s tím nevím rady..... mohli byste mi malinko poradit?? jaký koupit šmirgli, kotouče, pasty atd.... nejlepe i s odkazama, plus když připojíte rady, jakej způsob je nej atd atd, však to znáte

prostě ten smirek vždy namoč nebo si kolo stříkej rozprašovačkou....ten obroušený materiál se ti musí odplavovat...není to železo...to můžeš klidně za sucha....o pastách já nic moc nevím,ale na motorce jsem si vyleštil celej motor tekutým pískem a nějakým sidolem nebo co to bylo...nějaký leštění na trumpety :-) jo co se týče těch ¨cihliček¨...tak ty se používají při proučení na leštící kotouč na stojanové leštičce.....ty jsou tvrdé a asi dost obtížně by se ti na ten hadr nebo čím to budeš dělat nanášely ale nemám s tím až tak velikou praxi....jsou i různá barvy těch past dle hrubosti...

asi me taky ceka lesteni prijdou me kola ale nechtel bych tam ten cervenej prouzek tak bych to chtel vylesti nemam stim zadny skusenosti a nechtel bych to dodelat jakej smirek na upne novy kola? a mam zacit hned smirkem nebo jeste predtim neci jinym? dik moc

Pak to jde líp (S WD40) a i výsledek je potom lepší....

Brian: To asi nepůjde,protože ten proužek bude nejspíš zalakovanej,ale třeba to bude jen samolepka:myslim Když by jsi to chtěl přeleštit,tak by jsi asi stratil i záruku,musel by jsi totiž kompletně sundat lak (lakožroutem) a pak leštit

Jinak kdo plánuje leštění,připravte se že budete jako kominíci:D:D:D

Sorry ze sa pletiem autorovi do topicu ale tiez aktualne riesim lestenie hlinika. Konkretne origo hlavicu radiacej paky.. Vobec neviem co mam pouzit :myslim.. Mam na nej drobne skrabance od prstena a chcel by som to uviest do povodneho stavu.. Da sa to? :nevim