Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odešla nám spolubydlící --už přišla nová a další,tentokrát pod stromeček


vendelinek

Recommended Posts

Tak se nám dneska odporoučela dlouholetá spolubydlící,už jí letos tahlo na 18 let,takže měla už něco nakoukáno,tak si hledáme náhradu ,našel sem tudletu.Máte taky někdo? Jak jste spokojený?

Samsung LE37B550 - LCD televize 37\"

63916v.jpg

[upravil dne 20.12.2013 17:25 od vendelinek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky samsung sice starší ale jsem s ní maximalně spokojenej. vybíral jsem ji podle obrazu prostě jsem vlezl do obchodu kde bylo hafo televizi kounul na řadu v ceně od 20 do 25 tis. a samsung hral nejlepe tak sem prodavacovi rekl tuhle, zaplatil nalozil do auta a bylo to;) mame ji treti rok hraje cca 15 hodin denne a uplne v pohode

[upravil dne 17/4/10 tomikku]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Čeněk

Původně zaslal: Benžík

Pockej si na 3D. :papa uz budou

No čučet na bednu v brýlích - děkuji ani náhodou :bojim

Myslím si, že i z tohoto důvodu nebude moc populární :myslim

ty vole a jak na to ma cucet pulka naroda s diotriema???

BRYLE JSOU to nejmensi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomikku

mam taky samsung sice starší ale jsem s ní maximalně spokojenej. vybíral jsem ji podle obrazu prostě jsem vlezl do obchodu kde bylo hafo televizi kounul na řadu v ceně od 20 do 25 tis. a samsung hral nejlepe tak sem prodavacovi rekl tuhle, zaplatil nalozil do auta a bylo to;) mame ji treti rok hraje cca 15 hodin denne a uplne v pohode

[upravil dne 17/4/10 tomikku]

ztreba byla oproti ostatnim nejlepe nastavena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové z práce byli v Praze na Amperu a byla tam přednáška o 3D televizích. Řekl doslova, že kdo si ji teď koupí, tak je debil. U nás je k sehnání jen jeden film a to je Alien vs. Predator, a to komplet v angličtině. A brzo asi ani nic jiného nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3D jsou vyhozeny penize, neni zadna kvalitni moznost jak nas 2D obraz previst do 3D, z toho neni zadny pozitek... musi to byt natoceny na 3D jinak zadny striharsky zmeny nemaji smysl.. Vim jak deb*lne vypada od strihacu 3D a tak si nedokazu predstavit co by delala sama televize, holy nesmysl...:myslim

kup samsung a budes spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám svou trošku do mlýna.V pátek jsem cestou z práce proslouchal radiožurnál a byla tam debata s odborníkem o 3D televizích.Ten říkal,že je to jen velká móda dnešní doby,kterou začal Avatar(mimochodem strašný film) a výrobci jen reagují na požadavek trhu,kdy se slůvko 3D používá jako nějaké zaklínadlo.Na TV co jdou na trh se musí hledět jen s brýlemi,pokud si chce člověk užít ten efekt.3D umí některé typy udělat i z 2D,ale je to jen takové šidítko.Dál říkal,že výrobci už sice mají 3D technologii,která se dá sledovat i bez brýlí,ale že s tím hezkých par let ještě nepůjdou na trh,protože by to byla ekonomická sebevražda v době,kdy teprve vyjíždějí s 3D ke kterému jsou potřeba brýle.Tolik odborník v rádiu.Já osobně bych si 3D nekoupil,páč mám asi nějaké divné oči a nic extrovního na tom nevidím.Byl jsem na tom Avataru a dodnes lituju vyhozených peněz.Já to tam prostě nevidím ten 3D efekt.Tož tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bodejť bys litoval, když jsi za to vysolil aspoň patnáct modrejch. Nicméně to asi není volba pro každého, a podle toho, že si vendi vybral 37\" LCD si dovolím tvrdit, že nechtěl (nepotřeboval) metr a čtvrt velkou krávu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...