Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak tahat palivo


Guest MMMMM

Recommended Posts

Máte nějaký osvědčený postup jak plníte z barelu naftu do auta. Mám v barelu naftu a včera jsem zkoušel přes hadici navtu dostat do auta ale několikrát jsem se pěkně nalokal. Napadlo mě že byšel použít ten gumový balónek který je v motoru v autě a dát ho mezi hadice a tím by to bylo vyřešeno. Použil jsem asi 34 hadici ale přes ní to moc neteklo, asi to nesmí být tak velký průměr hadice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem kupil na autoburze takovou malou,krátkou trubičku ve které je spětná klapka.Na ní nasadíš hadičku , strčíš to do sudu a rychle s tím pohybuješ nahoru a dolů. Při poh. dolů se ti ta hadička naplňuje,nahoru ti to drží klapa a až se ti obsah vytlačí nahoru tak jenom zacpeš palcem a konec daš tam kde chceš.:super. stálo to asi 15 kč:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasné že byl výše, ale stále to nechtělo téct přes tu 3/4, přes slabší to teklo ale to bych tam byl dlouho, nakonec jsem to tak udělal. Ale ten balónek není špatný nápad, z nějakého vraku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když je výše tak naspodu navrtat a našroubovat kulový ventil s těsněním a je to, ale to musi bejt prazdnej, nebo pokud máš víko s dvěma otvory, malej a velkej tak do toho malyho pasuje zavit ventilu, ted nevim jestli čvrt nebo pul coul. Ale to musi sud ležet a musiš povolit velký víčko kvuli odvzdušnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřevěná koza, na kterou se vyzdvihne barel tak, aby nafta tekla spádem. Matlat se s nějakými balónky či pumpami je práce na půl dne. Takhle to nateče samo, 60 l sud za tři minuty. Akorát člověk nesmí bejt chcípák, co neunese 60 kilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...