Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor Topení


WES

Recommended Posts

Dobrý den.

Z ničeho nic ventilátor přestal fungovat. Když jsem ho odpojil tak v červeném kablíku nebyla a není elektrika. Může to být relátkem? Pokud ano kde ho najdu?

Předem děkuji za pomoc.

Fiat Ulysse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

ahoj,taky mi prestal ventilator fungovat,samozrejme na podzim... Odesel mi sice i regulator,ktery je primo na ventilatoru,ale jak pises,ze ti tam nejde proud,tak je to urcite v tom relatku - mel jsem oboji soucasne... je vlevo od volantu - zeleny relatko.U mne bylo ocouzeny,tak bylo jasny,ktery to je,ted si presne nevybavuju,jestli je jich tam stejnych vic,ale myslim,ze snad jedine tohle na vetrak,ostatni maji jinou barvu...

Mimochodem,chtel jsem se zrovna zeptat i kohokoliv jineho - je normalni,ze okamzite po nastartovani se mi vzdy rozebehne s min. otackami a stale mi bezi ventilator topeni nebo mi tam ten slaby proud jde omylem a je nekde chyba??? Dik za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pomoc.

Byla to stejná závada, ale pouze na relátku.

Co se týče toho vrntilatoru, tak ten se bohužel točí i v té minimální poloze. Během opravy s relátkem jsme rozebrali i ventilator, a v dílně zkoušeli plovodičový regulátor, který je ve ventilatoru. I při zapojení nakrátko se bohužel motor ventilatoru točí a nelze jej úplně vypnout. Šlo by to vyřešit jedině vypináním toho nešťastného zeleného relátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...