Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skrutky (srouby) na original elektrony


tmx

Recommended Posts

teraz som tu cez mobil a neviem ti dať odkaz, ale člen Čakom a BV406 mi poradili aj podložky pod obyčajné šróby s kuželom ak máš obyčajné. Na nete tam bola cena za sadu 25kč.

Rozmerovo ti neviem povedať či má s 306 rovnaké šróby.

[upravil dne 17/4/10 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to nemas na aute ani jeden srob ???

Tak si kup kazdy mesiac 5 ks a nebude to naraz take drahe.

A na tieto disky uz Peugeot sroby nedodava, lebo ja som mal take iste, a sroby boli len na novsie a tie su dlhsie asi o 2-3 cm, a z disku trcia asi 1 cm. tolko k originalom.

tiez som mal podobny problem ze vsetky sroby boli strhnute, ale postupne som to vymienal tak 2-3 som kupil.

Hlavne aby si si ich sam zatahoval, lebo v kazdom pneu kde som bol mi 1 - 2 strhli, odvtedy si prezuvam sam.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si poistne sroby,mna vysli 4 na nieco cez liter ceskych a zozenes to skoro vsade,do kazdeho kolesa som dal jeden,takze mi este tri origo ostali ako rezerva,pretoze som mal len jeden strhnuty,a za boha som ho nevedel nikde zohnat....v peugeot predajni mi povedali,ze mi ich objednaju z nemecka,pockam si na to mesiac a dam za to asi 4000 ceskych-nasrat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...