Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna čelního skla v Peugeotu ve Vysokém Mýtě - poradtě co chtít jako adekvátní náhradu???


Recommended Posts

Tak dnes jsem si vyzvedl auto po montáži nového čelního skla, bohužel až skoro doma jsem si všiml menšího problému viz foto a docela mě to dojalo. Hned po příjezdu domů jsem to nafotil a poslal s patřičným mejlem do Peugeot servisu ve Vysokém mýtě kde bylo sklo měněno a čekám na vyjádření co mi k tomu řeknou.:grr:grr:grr

Co by jste v takový situtuci dělali vy?:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já opravu nakonec také reklamoval (jak jsem zjistil později, tak ale neměli šanci na závadu přijít) a oni si dokonce bezplatně přijeli pro auto z Mýta do Náchoda, kde stálo nepojízdné. Takže předpokládám, že se i k Tvé reklamaci postaví čelem (pokud se nevyměnil personál, přeci jen to je už pár let).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca dva roky dozadu jsem s nimi take neco resil.. kolem elektriky.. slo vpodstate jen o prekontrolovani jestli to co se mi stalo s RJ bylo opravdu vadnou baterii nebo nejakym problemem v elektroinstalaci.. netusim co vse zkoumali ale:

1) Chybel uplne husi krk zkrze ktery vede hlavni svazek od RJ (sic prelepene izolackou ale ne moc peclive a ochrana dost o nicem)

2) Nesly po jejich zasahu mlhovky - vyresil jsem prehozenim rele ktere dali do spatneho mista

3) V motorovem prostoru po stranach volne polozene stahovaci pasky (budiz clovek zapomene co kde kam dal) ovsem zaroven take volne lozenej sroub kterej vydrzel jizdu az domu ale do ted jsem nezjistil kam patril..

4) jeste neco co uz si nevzpomenu..

Co si ma pak myslet clovek o takovym servisu.. navic autorizovanym a ted tahle zkusenost BOSSe ktere jsem byl svedkem... i v mem i v jeho pripade ochotni byli ovsem to neni vzdy vyhra.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...