Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dezinfekce klimatizace


mmmb

Dezinfekce klimatizace  

  1. 1. Dezinfekce klimatizace


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak jsem zjistil, že asi do ankety už nejdou přidávat další výrobky :-( tak to mě mrzí.

já jsem měl K2PRO - KLIMA DOKTOR je to pěna. jak jsem stříkal i průduchy tak pěna v nich zůstala a pak jsem to musel ještě hadrou utřít. Asi se to má stříkat jem na výparvík :-(

Ještě jsem narazil na: Delphi - ACAT 30, 400ml, 560,-

[upravil dne 17.4.2010 mmmb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to dával na komplet kontrolu klimy= doplnění, olej, clim pur, projetí přes kontrolní přístroj (973,- kč). A je klid, po aplikaci toho čističe je cejtit po celim interieru, rychle se ale ztratil

Ted pohoda, pred tim to smrdelo jak kanalizace a ne klimatizace :D ovšem kamaráda focus to byl hnuj největší :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem VALEO - CLIM PUR ale jeste nepouzil.. vlastne jeste nikdy jsem to nedelal :mad::D

V navodu se to snazi tlacit skrze otvor pod prednim sklem pri plne zapnutem ventilatoru.. jaky postup je u 306tek idealni? Zni to sice logicky ale vzdy jsem cetl ze se aplikuje do vydechu.. je tedy vice zpusobu nebo pripravku a tedy jine aplikace?

[upravil dne 17/4/10 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo vyzkoušený od CERESIT desinfekci klimatizace? Viděla jsem na to reklamu na internetu, ale nejsem si jistá, zda to stojí za to. Nechávám vždy čistit od chlápka, co klimu i plní, ale vždy mě pak po tom bolí hlava...tak nějak to páchne... díky za zkušenosti :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...