Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodloužené šrouby kol


Ericce

Recommended Posts

zdárek všem. chci vás poprosit znáte nekdo firmu nebo obchod který se zabíva prodejem šroub kol, které by skutečne pasovali na 406, myslím hlavne stoupani závitu. může to být i s česka i ze slovenska a nejlépe když má i svou webovou stránku. jedná se mi o dlžku 40mm 8 kusů a 50mm 8 kusů. díky moc za všechny návrhy/rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, kolik pocitaji cenu sroubu s podlozkou v delce 50mm? Premyslim, jestli jit do podlozek (z revilshopu) pod kuzelove srouby (ktere uz mam) nebo koupit rovnou tyto komplet srouby.. :myslim

Mam 17\" Challenger a jejich ET31 (tusim) je ukrutne... podlozky 15mm to urcite vyresi :super

Vubec mi nedoslo, ze bych tohle mel resit, ale po pouziti kuzelovych sroubu na zimnich 16\" Cotya jsem zjistil, ze to mam u otvoru pro srouby vymlety :nevim takze si nechci zk.rv.t i ty Challengery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

čus. za 50 mm dlouhý šroub je cena 28 kč za kus a za podložku 20 kč za kus

Ahoj, takze ty mas klasicky srouby s kuzelovou dosedaci hranou a k tomu ty specialni podlozky, ktery z toho udelaji plochou dosedaci plochu? Takhle to tam nabizeji? To mi pak bude stacit objednat jen ty podlozky teda.. Ja myslel, ze tam jsou schopni udelat kopii origo sroubu, jen proste delsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...