Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlášení na PC Club přes mobil


Pepito

Recommended Posts

Koupil jsem si mobil Nokia 5530 XpressMusic se sim O2 a internetem a nedaří se mi přpojit na PC Club.Prohlížení fóra jde bez problému.Máte s tím někdo zkušenosti?Pořídil jsem si ho abych s vámi mohl komunikovat i při pobytu v nemocnici :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, osobně doporučuju namísto zabudovaného prohlížeče Operu Mobile.

Stáhneš ji tak, že v mobilu otevřeš stránku: m.opera.com tam vybereš Opera Mobile v češtině a nainstaluješ ji. Potom zavři prohlížeč a otevři tu nově nainstalovanou Operu (najdeš ji mezi Aplikacemi. Spusť ji, připoj se na net a otevři stránku http://www.peugeot-club.com a je to. Na klub se nepřihlásíš, když nemáš ID člena a na Forum se dostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhnul jsem si \"Opera Mobile 10 for Symbian/S60\".Když v Aplikaci kliknu na ikonu Opera Mobile,tak se mi zobrazí 9 políček,v jednom je My Opera a ve druhém BBC NEWS ostatní jsou prázdné.Nad těmito políčky je v pravo ikona Google a vlevo vyhledavač do které ho jsem zadal www.peugeot-club.com a na další stránce mi to napíše “chyba!” “nelze nalézt vzdálený server”. Co dělám špatně?Omlouvám se,ale na tohle nejsem moc velký talent :grr:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Co používáš za prohlížeč? Já se s Operou mini v mobilu přihlásím bez problemu, kdyžtak Opera mini se dá doinstalovat do mobilu

Opru Mini jsem taky zkoušel,ale je to to samé jako u Opera Mobile.Asi to bude tím,že se mi to přihlašuje přez ten Vodafone :myslim a já nevím jak to nastavit :mad::papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...