Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CHIP


hakavcak

Recommended Posts

Zdravím jsem z Teplic a dost o chipu přemýšlím 607mu mám od ledna... předtím jsem měl 6let 406 2.1TD a tak mi to přijde dost líné na ty rozjezdy, ale zase mám strach abych autu nějak neublížil motor atd. Můžete poradit říct kde nejblíž a jestli nemusím mít strach a tak jak jste spokojený a taky proti, abych si mohl udělat přehld? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pagot

pripada ti to line na plny plyn ? ,mas jistotu ze ti to jede tak jak ma ? tak line to zase neni ,nejdriv bych to dal do spravneho stavu ,nesetril na vaze vzduchu apd. ,beru teda podle tvojeho porovnani s 406 2.1td se kterou jsem taky par mesicu jezdil

predpokladam ze myslis tvoji 607 2.2hdi

Ano 2.2HDI co jsem měl já tu 2.1TD tak na rozjezd měla snahu si hrábnout i na dvojku po dálnici rychlost až k 220km/hod. Ta 607ma a to už po vičištění váhy jezdí stejně jak kamarádovo, ale tomu to stačí a hlavně je to jeho otce. Já se rád na semafórech rozjíždím první a mám náskok to mi moc 607 neumožňuje po městě. Nejsem závodník ale taxikář

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já už nevím co bych tam měl víc udělat nechal jsem vyčistit a dolít FAP, vyměnit všechny filtry, a pořád byl problém že to táhlo až od 2tis otáček tak jsem vyčistil váhu vzduchua ted už mi přijde že to táhne pěkně od spoda tak nechci koupit novou mám dojem, že se tím nic asi nezmění. Prostě mi to přije proti 406 že je to takovej neohrabanej lenoch, ale mám ho rád je to krásné auto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chip mám třeba já na 2.2hdi a bez nej uz bych auto nechtel :-) je to krasne živé s najeto s tim cca 30tkm fap problemy nedela... jedine co mi momentalne zlobi je regulator tlaku paliva, ale ac je mozna souvislost, pravdepodobne by stejne odesel drive ci pozdeji.. rozhodne chipu nelituji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Robi607

chip mám aj ja a bez by som ho tiež už nechcel, auto tlačí do sedadla, jeden člen myslím TOMKO ho mal asi 140000km, a nemal nijaký problém, záleží na tom ako jazdíš pred aj po chipe, bol som na emisnej kontrole s chipom, a tam strkal sondu do výfuku 3 krát to kontroloval pretože emisie malo nulové, tak neveril vlastným očiam, a ja som samozrejme chip nespomenul, bol som sám zvedavý...takže ak FAP skorej zanesie skorej ho prečistí, nevidím v tom problém, a ja mám doteraz na chipe 20000km...len treba dať dobrý SW, auto ide od spodu znateľne živšie, a v 6tke ani nehovorím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Birkov

chip mám třeba já na 2.2hdi a bez nej uz bych auto nechtel :-) je to krasne živé s najeto s tim cca 30tkm fap problemy nedela... jedine co mi momentalne zlobi je regulator tlaku paliva, ale ac je mozna souvislost, pravdepodobne by stejne odesel drive ci pozdeji.. rozhodne chipu nelituji

U koho jsi to nechal dělat..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...