Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vsřiky 307


deny.zb

Recommended Posts

Zdravím dnes my v servisu měnili olej a veškeré filtry (olejový vzduchový naftový)A stále mi svítí kontrolka oranžového troůhelníku s vykřičníkem a na počítači mi to píše možná porucha filtru částic,ale tahe kontrolka může ukazovat až 17 možných potíží.Nakonec jsme zjistili že u jednoho vstřiku je to uplně zasviněné takže asi vstřik teče je tam kolem nafta.Mohlo by to svítit kvůli tomu?Nechci to hned dávat do servisu tak se zatím poptám tady.Nevíte za kolik by se dal pořídit kolik ta výměna stojí.Mám peugeot 307 1,6HDi 80KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menil som pred 18 mesiacmi . v orig servise mi bola povedaná cena 530 € . nakoniec som ich kupil po necelých 400€. Skôr by som skúšal dať ich skontrolovať. Na diagnostike ukazuje každý vstrekovač nejaké číslo ako korekciu. Bolo mi povedané že pokiaľ nie je korekcia väčšia ako 1,5 nemal by vstrekovač vykazovať vadu na testovacej mašine. Bordel okolo vstrekovačov som riešil kompletným pretesnením v novembri 2009. Nemal som na to skúsenosti ,ani naradie robili mi to v servise (400€).Vtej cene som mal i test vstrekovačov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...