Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lícovanie dverí


dusko

Recommended Posts

Zdravím všetkých!

Prehľadal som celé fórum, ale nič som o mojom probléme nenašiel, tak som založil nové vlákno.

Mám problém s lícovaním zadných dverí. Odstávajú pri zámku. Bolo by treba posunúť zámok aby správne lícovali s karosériou, ale zámok sa nedá posunúť, a západka na karosérii je tiež aretovaná výliskami z umelej hmoty, že sa s ňou nedá hýbať von a dnu bez toho aby sa výlisky nezbrúsili. Tak ako na to? A ešte aj na spodku odstávajú o cca 2 mm oproti predným. Na úrovni kľučiek už lícujú s prednými dobre. Tie lícujú perfektne. Dá sa hýbať s pántom? Ide o oboje zadné dvere. Auto (P 407) búrané nebolo.

Ďakujem všetkým za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dusko

Zdravím všetkých!

Prehľadal som celé fórum, ale nič som o mojom probléme nenašiel, tak som založil nové vlákno.

Mám problém s lícovaním zadných dverí. Odstávajú pri zámku. Bolo by treba posunúť zámok aby správne lícovali s karosériou, ale zámok sa nedá posunúť, a západka na karosérii je tiež aretovaná výliskami z umelej hmoty, že sa s ňou nedá hýbať von a dnu bez toho aby sa výlisky nezbrúsili. Tak ako na to? A ešte aj na spodku odstávajú o cca 2 mm oproti predným. Na úrovni kľučiek už lícujú s prednými dobre. Tie lícujú perfektne. Dá sa hýbať s pántom? Ide o oboje zadné dvere. Auto (P 407) búrané nebolo.

Ďakujem všetkým za rady.

Dusko, radim Ti uprimne - ser na to. To bolo prve co som riesil. Ked som kupoval karu tak som ju dal ceknut ci nebola burana atd.... cez autorizovanu firmu. Potom som sa dopracoval k povodnemu majitelovi z Francuzska a ten potvrdil to iste-auto nikdy nebuchnute. Dovod preco som to zistoval bolo licovanie dveri :D . Tak som pozrel dalsich X P407ciek na ulici a este som isiel aj do origos predajne Peugeota kde som to pozrel na novuckej 407cke . Vysledok-ulavilo sa mi a zacal som sa venovat tym skutocnym nedostatkom 407ky :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

:papa teraz som to bol kuk... no aj ja tam mam cca 1mm takze asi standardna vybavicka:aut

ale keby ste chalani videli,ako mi v Peugeote zalozili \"L\" blatnik a predny naraznik po tom co do mna nadrbal debilny policajt:bacha ked cuval z parkoviska na hlavnu cestu tak by vas 1 mm na zadnych dverach hned prestal trapit... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...