Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyfuk


ciso

Recommended Posts

zdravim vsekych 106tkarov.uz dlhsie mi vrta hlavou myslienka,ako by som mohol zmenit zvuk mojho pezotika.zda sa mi moc tichy a tak premyslam o inom zadnom diele no na druhej strane mi je luto menit ten co tam mam (Remus) nakolko viem,ze je to kvalita a nieje hadam ani v zlom stave...mozno sa to zda len mne kto vie,no myslel som ze ked je to Remus tak to bude viacej hucat...jedna sa o zadny diel s dvojitou koncovkou typu racing...tak neviem.no nechcem nic tuzingove :nevim vedeli by ste mi poradit pripadne moznosti ako docielit fajnovejsieho zvuku??okukujem sa taktiez po naporovom sani,aj ked by mi ho eventuelne ani nebolo treba.Dakujem

[upravil dne 15/4/10 ciso]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gogolino diky za pomoc :super

nasiel som vyfuky Sportex a tie sa mi velmi lubia,vyzeraju kvalitne len sa akosi nedaju objednat nikde len z UK :nevim

ach jo v SR a CR je problem nieco zohnat dobre,nekomercne a hlavne za nepremrstenu cenu...co uz :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo len ta posta... :( ale chcel by som len backbox nechce sa mi objednavat cely system za 10t. chapes...presne nieco take by som ale chcel...na taky styl...jedoducha rura,nic hrubeho...racing zvuk...a nebudete mat problemy s policajtmi?je tam certifikat aj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díly na auto jedině z UK (nebo obecněji - ze zahraničí). I včetně pošty to v 75% procentech věcí vyjde daleko levněji než to nakoupit v ČR a navíc už se mi jednou podařilo dostat balík z UK za 3 dny, o čemž si mnohdy ČP může nechat jen zdát :-)

Vejfuk sem z UK objednával taky a no problem. Akorát ten package vypadal jak mrtvola děcka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam problem,praskla me trubka zrovna v ohybu pod zadni napravou,je uz dost reziva.Nemate ji nekdo doma?Nebo da se koupit?Nemam stredni dil vyfuku,mam jen kat pak trubku a koncak.Venkovni prumer je cca 50mm.Musim to nejak opravit.Dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Měla bych na vás otázku. Mám rozebraný celý výfuk a vypadá jak na tomto obrázku: http://www.mjauto.cz/_kfoto/BS06238030.JPG .

První díl výfuku je teď nový a protože prostřední díl v brzké době tady čeká na výměnu (nerada bych ho někde cestou ztratila jak málem u toho prvního dílu), chtěla bych se zeptat, zda by se dal prostřední díl nahradit levnější variantou - jednoduchou trubkou - obrázek zde: http://www.mjauto.cz/_kfoto/BS06296053.JPG .

Kat by do emisí zatím doma odpočíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...