Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jsem tu nový :-)


Jimmy106

Recommended Posts

no v první řadě bych zjistil kdy byli rozvody dělaný,pak motorový olej (doporučno 10w40) s filtrem,dále můžeš palivový a vzduchový filtr,můžeš mrknout jak sou na tom čepy,sylendbloky na ramenech,ale jestli ti kola nehází tak budou v poho,jestli máš dobrý svíčky,kabely,kotouče,destičky,ono je toho dost,ale jestzli si nekoupil auto po praseti jako já tak myslím že to ani potřeba nebude,já měl old smůlu,tak sem měnil všechno:nevim:nevim

jinak díly najdeš na autokelly,autobenex,ecat,ale doporučuju autodíly1-sám tam objednávám a třeba rozvody mě vyšli o 1200kč levnějc-nejsou plátci dph a to je výhoda:super

[upravil dne 17/4/10 106sťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

106tak: supr diky za info :) to se hodi, 1200 je celkem dost, hlavne pro me.. :D na vse se kouknu az auto vyjede z opravny od typka co mi prevaruje VIN abych nemusel platit za prevod a eko poplatek.. :D (novy je na Nemeckych papirech a na stary papiry mam tak jsem koupil uplne to samy auto.. :D) a napado me, kdyz koupim pres ebay sport filtr K&N za cca 700 i s dopravou (v cr za 1800 :D) tak montaz je stejna? ze se to jenom soupne do ty trubky? nebo se musi delat nejak celej kit sani? a udela mi ten sport filtr neco? nejaky poniky navic nebo ma aspon delsi zivotnost?

ps: sorry za my stupido otazky, ale sem fakt amater.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já se dost ptám taky na nějaký otázky,nejdřív napiš co máš za motor,pač se to tu řešilo jestli máš 1.0 1.1 1.2 tak myslím že je zbytešný dávat filtr,spíš kup alu kola,možná nějakej ladák,nebo si kup plnou nádrž,to je lepší,stím filtrem se ti možná tak změní jen zvuk ale neim to jiste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to 1.1 takze jako nic moc.. ale oproti starymu 1.0 to tahne o poznani lip.. :) tech 15 poniku na stejnou vahu je znat.. :) takze filtr obyc, aspon usetrim penizky, a alu tam chci dat na 100% ale nejaky pouzity, novy na 3 diry za rozumny penize nejdou sehnat.. :( a ladeny vyfuk, nebude vadit polisum? nebo na stk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jimmy106

http://auto.bazos.cz/inzerat/5576009/ALU-KOLA.php a nebo tuty se mi libi a i jsou za prijemny penize.. snad budou vsechny 4 :D

ty sou hezky..nmo jestli sem to tady dobře pochopil tak čím větší et tak sou kola zalezly to pak potřebuješ podložky,mrkni co pral fresh o diskách a pneu hned nahoře:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...