Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimatizace


Altom

Recommended Posts

Tak mě na autíčku praskla trubka a všechno chladivo uteklo ven. Byla prasklá dole u chladiče, zřejmě slabé místo. No nic trubka je opravena a místo chladiva se tam dal pouze vzduch, aby se vyloučilo, že to ještě někde neuniká a nemuselo se tam dávat drahé chladivo. Zatím to už druhý den drží tlak. Jen by mě zajímalo, jestli by se měl nyní zapnout kompresor. Zkoušel jsem to, ale nesepne. Přisuzuji to tomu, že tam je větší tlak vzduchu než by měl být, no nevím. Co myslíte ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzduch som celkom nepochopil, ako zistis ze mas unik so vzduchom? Pred samotnym plnenim stroj tvori v systeme podtlak a nasledne to tlakuje, uz tam je vidiet, ci to tesni ;) ... tak nejazdi 2 dni so vzduchom a daj si to naplnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdopadne si pak pred finalnim naplnenim okruhu chladivem vymen nadrzku s vysousecem, ta je ted KO

nepripojuj ji do okruhu driv, nez budes u plnicky klimy, nesmi byt otevrena do okolni atmosfery vic jak 5 minut

[upravil dne 15/4/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně je vysoušeč v háji.vzduch je moc mokrý!Okruhy se když už vákuují a pak měří podtlak a podle toho poznáš zda je těsný,nebo se používají speciální látky viz.psáno výše.Připrav si 3500kč na vysoušeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...