Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hucanie od zadnej bubnovej brzdy


mark001

Recommended Posts

Ahojte , tak moj novy problem je ked zacnem brzdt tak sa od laveho zadneho bubna ozyvaju sialene zvuky , ako keby som tam drel zelezo o zelezo. Vcera som to kukol v nadeji ze tam je len nejaky kamienok ale bol som zhrozeny , cele vnutko bolo masne :( vycistil som to technickym benzinom a zatial je klud, ale neviem odkial sa tam ta masnota dostala. Bojim sa jednej veci ze nejakym sposobom mi zacalo utekat mazivo z loziska :( . Lozisko je zatial pekne tiche ale ak to je ono tak cakam ze za par mesiacov sa ozve :( ... Poradte mi prosim co to moze este byt...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusi priamo tiect, moze len presakovat a ak si nemal bubon dole dlhy cas tak sa tam toho nazbieralo. na 100% je to ono lebo ja som menil komplet oblozenie a pri tom som zistil ze mi premoka valcek. inac po vymene oblozenia zacalo robit presne take iste zvuky. tuto sobotu mam naplanovanu konecne vymenu. vcera som bol na servisnej prehliadke po zime a na tej strane mi to takmer vobec nebrzdi (nesumernost brzdenia na zadnej naprave 43%!!!), a to sa mi pritom tiez zda, ze auto brzdi... asi tomu tak nie je... :nevim takze myslim ze najlepsie riesenie je vymena. skus este zajst na premeranie brzd niekam do servisu (ja som bol vcera vo Final CD (peugeot ZA) na jarnej prehliadke a pristup skvely. mas to na skok. mozem odporucit. platil som cca 7€ a to mi robili test tlmicov, brzd, nastavenie svetiel a kopec inych kravin... takze sa oplati, lebo len samotne testy brzd a tlmicov stoja dost penazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...