Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatická světla


Mr.DAT

Recommended Posts

Mám dotaz. Když nastartuji 307mu tak automaticky rozvítí světla.

Dá se nějak předejít tomu aby mohlo být auto nastartované a nemusel jsem svítit ani dením svícením ani parkovačkama prostě s motorem v chodu aby byl automobil úplně zhasnutý?

[upravil dne 15/4/10 Mr.DAT]

[upravil dne 15/4/10 Mr.DAT]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

deaktivovat denni sviceni ;) nevim jestli i u 307, ale myslim, ze se to dela podrzenim cudliku na konci packy blinkru asi na 2 nebo 3 vteriny, mozna by to bylo v navodu na http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/

Bohužel už mi tohle někdo radil zkusil jsem podržet a světla se nevypnula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe by bylo, kdyby jsi se podíval do manuálu na obsluhu v service boxu podle data výroby auta. Jsou různé způsoby vypínání a zapínání denního svícení u 307my. Poslední možnost, pokud ostatní selžou, je deaktivovat to diagnostikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera som bol na diagnostike aktivovat hmlove svetla plus pozret chybove hlasenia a hned mi aktivoval denne svietenie tiež si myslim že to iba diagnostikou v BSI treba zrušit .. napadlo ma to tiež že sa nedaju teraz vypnut tie svetla ale v zapeti ved ich nepotrebujem vypínať pri naštartovanom motori všetko ma nejaku vyhodu a nevyhodu a toto je asi ta nevyhoda zatial mi to nevadi a ked bude tak to proste vypnut v BSI skor ma štve že tie hmlovky predne su od výroby osadene aj kable napojene v BSI sme to aktivovay a nesvietia aj tak :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HonzaZ: prepnutím na parkvoačky stale svietia parkovačky mal som dojem že ma na mysli vypnut tie svetla celkom aj ked aj na parkovačkach je to v pohodke nakolko ich mm krasne bodove červene pekne to vyzera len už ma to stalo pokutu 1000,-SK :aut

Přema : na dennom svicení poloha \"0\" mi tie hmlovky idu aj tak zapat vravely aj peugeotaci že treba zapat pačku na tvrdo ale zistil som že netreba tie hmlovky idu aj v polohe \"0\" zapat aj indikacia ukazuje že svietia ale svieti iba zadna hmlovka predne nejdu stale popisujem to bližšie vo vlakne predne hmlovky od výroby ktore už taham asi dva roky len som bol indisponovany trošku dlhši čas :D chyba tam ešte niečo aby išly tie hmlovky predne....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...