Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kufrové dvere 307


Hafan007

Recommended Posts

No tak povolil som najprv tie dva šróby čo sú od spodu kufru (sú vidieť aj bez demon. toho plastu) a nič . . . stále sa to otváralo . . . Potom som dal dole ten plast a povolil som aj tie matky . . . A stále sa to otváralo . . .

Tak som sa nasral, a rozobral som cele to ovládanie . . . Potom som spať namontoval zámok a klučku som rozobral do šróbika (aj ked tam žiadny neni . . . :roll)

No a vyskúšal som pripojiť iba ten mikrospínač a stále sa to otváralo tak som to vysušil a vyčistil, lebo to bolo zasrané poskladal s5 a rozmýšlal kde je najbližší Peugeot Servis aby som tam skočil . . .

Poskladam zavrem kufor a nič . . . Teda sa neotvoril . . .

Takže už to zase funguje ako má . . . :bacha

Ale ajtak idem dnes pre ten mikrospínač, lebo tomu už neverím . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem mel stejny problem, porad me blbnulo zavirani, tak jsem jel do servisu a v servisu vzdy slo zavirani a otevirani uplne v pohode. Pak jsem prijel domu a zase blbnulo. Pak nastal stejny problem co jsi mel, nesel zavrit a porad se otviral, prisel jsem na to, ze jsem mel zamacknuty spinac na otevirani, vratil jsem ho zpet a uz se dvere v pohode zavrelo. Stejne jsem to hned resil vymenou a od te doby jsem mel klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybavené vymenené . . . Už je tam nový spínač . . . A ja som o 850 Kč lahší . . .

Takže totok už mám v poho . . .

Ale čo mi zase nefumguje je otváranie zadných spolujazdcových dveríííí . .. . :bacha:blicismajlik

Dá sa dať dole tapacírung bez toho aby som otvoril dvere ??? po prípade má niekto nejaký návod ako na to ???

Diiiiiiiiik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hafan007: dávať dole tapec je masaker aj s otvorenými dvermi a nie ešte so zavretými :D Teraz si nie som istý, či aj na zadných je šróbik aj z boku, ale ak je, tak pri zavretých nemáš šancu.

Postup je ináč taký, že všetko čo sa dá vyšróbovať, vyšróbuj a potom tapec VYTRHNI :) Ale teraz naposledy keď som to dával dole som zistil, že super spôsob je použiť špachtľu: http://www.toolshop.sk/obrazky/3867/spachtla-nerezova-original.jpg tú tenšiu tak, že si dáš do nejakej látky (len preto aby si nepoškriabal dvere) a v tom spodnom zaoblenom okraji ju zasunieš až po rúčku a zapáčiš. Ja som si kúpil takú dobrú s gumenou rúčkou, tá perfektne drží, takže sa nezlomí a takýmto spôsobom mi krásne celý tapec odskočil bez poškodenia dverí a zlomili sa asi len 2 štuple.

Ináč pred tým som to skúšal kadejako nožíkmi alebo len proste silou vytrhnúť a bolo to na nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo . . . Ale keď tie dvere nejdu otvoriť . . . Tak to poskušam nejak . . . Viem že je šrób v madle, klučka na okná a malo by to byť všetko . . . Ešte kuknem na druhe dvere ci tam je niekde šrobiček a potom to vyrvem ako to len pojde :bacha . . .

Ale dik za link na špachtlu . . . :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...