Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ladění ručiček


sanko

Recommended Posts

Zdar mám problém menil sem podsvícení budíků a sundával jsem polepy budíků pochopitelně šli dolu i ručičky ale když sem to dal dokupy tak teplota je ok rychlost když se rozjedu vystřelí a jde od 40 km/h otáčky v poho a nádrž sem hodil ručičku do polohy kde byla ale je to nějak pofidérní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Benžík

Asi mas rucicku rychlosti v nulovy poloze o neco trosku zaseknutou. Kdyz jedes rychlejs, rucicka prekona odpor, ktery ji tam drzi a vystreli. Budes to muset znova rozebrat.

no tak sem to znova rozebral co dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jofo

K tej vystrelovacej rucicke: skontroluj ci nemas niekde prasknuty spoj na doske. Stava sa to pri zatlacani rucicky nazad. Potom sa to chova ako pises.

nemám vše je v pořátku dneska sem to s kámošema ladil ale nemužu najít tu přesnou polohu ukazuje to s odchilkou 15km pochopitelne plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při rozebírání budíku se to většinou dělá tak, že se oddělají ty dorazový packy a zakreslí nebo nafotí se poloha ručky. No a při z5ný montáži se nasadí do stejný polohy. ;)

Jinak jak bylo psáno, třeba přes GPS zjistit o kolik to fixluje a ručku o ten rozdíl přesadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ci to je dobry napad ale skus to za pomoci navigacie GPS

na ceste: zarad 5 otacky presne 2000 zapamataj si rychlosť na GPS xx km/h

v garaži: zdvihni prednu cast auta,aby predné kolesa boli vo vzduchu,zatiahni ručnu,podlož tehly.....

zarad 5 daj 2000 otaciek a nastav ručičku na rychlosť podla toho čo si nameral na xx km/h:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsou ve vzduchu, budou se točit zhruba stejně, diferenciálu nic neklade odpor. Zkoušel jsem to kdysi na své bývalé P405Mi16x4 kvůli měření čidel - ABR, odchylky byly nepatrné +/-2 km na kolo. Jinak mu nebrání pravé kolo zablokovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a je to odchilka mám asi 7 km/h ukazuje tachometr vic coz je dobre udelal sem to podle radaru v obci jezdil sem kolem ni asi 5x abych to presne odhadl a pak i zkontroloval naonec sem to vzal pres gps abych to doladil ale uz nebylo co je todobré dík moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

NE vyndej ty malé zarážky co tam jsou ony ti ručičky spadnou drobet dolu tam udělěj značku aby jsi věděl kam nasadit.A pak posunout nahoru ručičky a dáti zpět ten kolíček,

Jinak ty ručičky opatrně vysunout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...