Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stresny nosic


montana807

Recommended Posts

Já ty příčníky stejně musel sundat protože se mi jeden zaseknul a nejde posunout dozadu. takže pokud potřebuji tak je tam mohu dát , ale jen jeden v předu a druhý vzadu. Ještě jsem se nedostal k tomu zda jsou nějak rozebrat a opravit. Kdyby někdo věděl jak na to tak prosím o radu. Jinak ale mi příjde ten starý systém příčníků lepší, praktičtější, než podélný nosič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dneska jsem an to koukal, chtel jsem pricniky sundat, ale prekvapilo mne, ze to jednoduse nejde... asi se musi odmontovat kolejnice, ve kterych jezdi, a pak to pujde nejak sundat :myslim

Muze to potvrdit nekdo, kdo s tim ma zkusenosti? Projevi se to na aerodynamickem hluku a spotrebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Je to volné, já bych fakt jeno kdyby to bylo za pár šupů protože je defakto mám jen je nemohu posunout (ten přední) dozadu, takže je musím sundávat dolů pokud je nechci mít na autě rozložené. A vzhledem k tomu že je potřebuji asi jednou do roka na lyže tak mi to nestojí za tu investici, to je prostě sundám a pak nandám.

Jen třeba kdyby měl někdo jen přední a chtěl ho jinak vyhodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...