Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po přezutí na letní 307SW


Hary

Recommended Posts

Zdravím všechny, už to tady někde bylo a nemohu to najít. Po přezutí na letní plave zadek auta a je dost nervozní. Zadní jsou o dost více sjety než přední a jedna guma je taky více zvenku. Může to být gumama, vzorek je tak 20% Díky H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20% gumy bych na auto ani nedaval,poněvač to dělá 1.6mm což je zákonná hloubka dezénu.Takže bych to neřešil a zakoupil ihned nové.Když guma nemá odpovídající dezén samo že ti bude auto uskakovat a chovat se nervózně.

[upravil dne 14.4.2010 sekaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera som prezul a mám rovnaký pocit vpredu.... ale len ked je nerovná cesta ( nemyslím diery ale také tie vlnovky...iste to poznáte ) :) inak poho a asi si len treba zvyknúť, bral som ho v zime takže som jazdil len na zimných, počítam ešte dve tri jazdy, 1 x slovensko a je to :D,

všeho všudy mi tam ešte naložili 120 g závaží, je to veľa alebo málo? bolo mi povedané, že kola boli dosť otlučené...

[upravil dne 21/4/10 jofre2010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jofre2010

včera som prezul a mám rovnaký pocit vpredu.... ale len ked je nerovná cesta ( nemyslím diery ale také tie vlnovky...iste to poznáte ) :) inak poho a asi si len treba zvyknúť, bral som ho v zime takže som jazdil len na zimných, počítam ešte dve tri jazdy, 1 x slovensko a je to :D,

všeho všudy mi tam ešte naložili 120 g závaží, je to veľa alebo málo? bolo mi povedané, že kola boli dosť otlučené...

[upravil dne 21/4/10 jofre2010]

ak to nie je tajomstvo odkial z SVK si? len tak pre zaujimavost. aj ja svk v prahe.

sorry za :xvul

ale k veci - po prezuti ja pocujem nejake cudne buchanie na nerovnostiach na lavom zadnom kolese (priatelka nic nepocuje). vie niekto poradit cim to je? alebo len ja uz zle pocujem? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po prezutí pneu nieje nervozne len moje auto, ale začínam byť aj ja.

Prinižšej rychlosti a pri nerovnom terene zaroveň auto zaplava, je to lenchvilka ale je to tam no a niekedy po tej plavbe ho začne tahať buď do jednej alebo druhej strany, keď pustím volant pri plavani tak pekne vidieť jak sa s ním vlnky hrajú...dnes idem do servisu nech sa mi na to pozrie...nechapem to, nerozumiem tomu...nepočuť inak žiadny tlkot ani nič, len je malinko hlučnejšíe guľanie sa po ceste :)

Micky99 som od košic, Trebišov konkretne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jofre2010

No po prezutí pneu nieje nervozne len moje auto, ale začínam byť aj ja.

Prinižšej rychlosti a pri nerovnom terene zaroveň auto zaplava, je to lenchvilka ale je to tam no a niekedy po tej plavbe ho začne tahať buď do jednej alebo druhej strany, keď pustím volant pri plavani tak pekne vidieť jak sa s ním vlnky hrajú...dnes idem do servisu nech sa mi na to pozrie...nechapem to, nerozumiem tomu...nepočuť inak žiadny tlkot ani nič, len je malinko hlučnejšíe guľanie sa po ceste :)

Micky99 som od košic, Trebišov konkretne...

:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som bol včera, nezistil som ale nič, nemal na mňa čas...takže tam zájdem budúci týždeň a uvidíme, letné čo mám niesú nové, no maju viac ako 1,6 mm :).

Dúfam že sa to nejak vyrieši, o týždeň idem na slovensko tak snáď to bude ok :)

Dám vedieť ako som dopadol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matuzalem401

Původně zaslal: jofre2010

No po prezutí pneu nieje nervozne len moje auto, ale začínam byť aj ja.

Prinižšej rychlosti a pri nerovnom terene zaroveň auto zaplava, je to lenchvilka ale je to tam no a niekedy po tej plavbe ho začne tahať buď do jednej alebo druhej strany, keď pustím volant pri plavani tak pekne vidieť jak sa s ním vlnky hrajú...dnes idem do servisu nech sa mi na to pozrie...nechapem to, nerozumiem tomu...nepočuť inak žiadny tlkot ani nič, len je malinko hlučnejšíe guľanie sa po ceste :)

Micky99 som od košic, Trebišov konkretne...

:myslim

Ahoj, vzhľadom k tomu že sa v tom vyznám ako kura v pive, tak ma nenapadlo sa pozrieť a aj keď pozerám, tak nevidím žiadnu šípku :D...... prezuvali ma v pneuservise....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...