Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odstraňte Ladova Mikeše ze škol, žádají romští aktivisté


OK406

Odstraňte Ladova Mikeše ze škol, žádají romští aktivisté  

  1. 1. Odstraňte Ladova Mikeše ze škol, žádají romští aktivisté


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem četl titulek, že kocourek Mikeš od spisovatele J. Lady je rasistického zaměření. To snad není možné, co všechno se nelíbí našim spoluobčanům!! Za chvíli zakážou dávat v televizi i radu Vacátka ze seriálu Hříšní lidé města pražského a nebo Dobrodružství kriminalistiky. Myslím si, že by se měli sama nad sebou zamyslet, co vlastně chtějí a jak to, že najednou je Mikeš skoro zločinecká postava , která pobuřuje menšinu v ČR, jak sami uvádějí v tisku. Co si o tom prosím myslí te VY ???!!!

[upravil dne 14/4/10 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

Copak se naši spoluobčané vůbec umí zamyslet?? Na to by potřebovali mozek;)

jinak jsem dal pochopitelně neodstraňovat, mám totiž doma taky černou kočku:aut

A pak že jsem podle některých členů clubu rasista:D:D:aut

To ani nikde neříkej, že máte doma černou kočku, aby tě neobvinili, že jsi rasisticky založen !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť oni jsou přeci romové,ne?Tak co je na tom štve:bojim:D

Co bude příště?Najdou něco na státní vlajce nebo znaku?Zakážou nosit bílé oblečení?

Nasrat!!!! Nevím proč by se měl kvůli bandě přistěhovalců a naplavenin měnit kus české historie:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No údajně je to kvůli kapitole z knížky. \"Jak byl Mikeš ukraden cikány\". Lada přece nemůže za to jakou pověst si ta či ona národnostní menšina vysloužila. Na druhou stranu si dokážu představit romské děti ve škole při předčítání z této knížky a reakci jejich spolužáků. Jo děti jsou nemilosrdné....

[upravil dne 14/4/10 Midloch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

OK406: jenže to bych ju musel týrat, kdežto já se s ní pořád mazlím a když jsem sám doma( když má žena noční) tak se mnou spává v obýváku:D

teď mě určitě zase někdo napadne že sem zoo......:D

Rozumím ti, ale jde tu o to, kdyby tě s kočičkou viděli spoluobčané, tak by ji označili za Mikeše a už by bylo zle !! Jim to nevysvětlíš. Nedej bože, kdyby viděli Přemu v jeho černém miláčkovi 407 SW . Oni si posledný dobou dost vymýšlejí a tím na sebe upozorňují. Ale jinde už poznávají, co je to za společnost !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šalda

Takže Přema je vlastně taky rasista:D

Já to říkám pořád, stačilo by každýmu rozdat granáty a za jednu noc by jsme ušetřili na sociálních dávkách aspoň miliardu:D

Máš namysli jistě státní schodek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2OK406:ne státní záchodek

píšete moc rychle :D

dal jsem neodstranit, navrhuju protiúder, měli bysme chtít odstranit něco z jejich knížek, jestli žádný nemaj, odstraniz z vkladních knížek nasomrovaný vklady z neoprávněných soc. dávek

[upravil dne 14/4/10 punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...