Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odstraňte Ladova Mikeše ze škol, žádají romští aktivisté


OK406

Odstraňte Ladova Mikeše ze škol, žádají romští aktivisté  

  1. 1. Odstraňte Ladova Mikeše ze škol, žádají romští aktivisté


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak to tu pročítám a na co sem nenarazil.Docela dobré téma.Jen nyní nevím,co si myslet.Nyní mne třeba ukamenujte,ale přiznám se, že i já se cikán.Ať si to každý přeloží po svém.rom,nebo cikán=pořád je to to samé.Ale k tématu.Když sem to slyšel v rádiu ránu u sebe v kanceláři,nestačil sem se divit.Kdyby aktivisti dělali něco užitečného,neměli by čas na takové kraviny.Skoro se všemi souhlasím,že většina z cikánů-romů je absolutně nepřizpůsobivá.Ovšem poměr vůči jiným etnickým skupinám je nemilosrdně větší.Názory jako do plynu atd. přehlížím.Každý má právo na svůj názor.Ale,nejsou všichni stejní.I mezi cikánama-romama jsou \"normální \"lidi.Kurňa,já když chtěl jezdit se 407SW,musel sem mít 3 práce.Přiznávám,že dvě jsou kacelářské profese a ta třetí je realitní makléř,ale musel sem se sakra honit.Po skončení učňáku sem šel makat.Dřel sem so+ne,noční směny.Za 10 let sem marodil 3x .Dopracoval sem se do managerské funkce.Dodělal sem si maturitu při zaměstnání.15 let školy na klavír.Jsem úspěšný realitní makléř.Chovám se všude tak,aby se za mne rodiče nestyděli.S nikým sem nikdy neměl žádné problémy.Tvrdím,že rasismus není.Nikdo mi nikdy nedal najevo,že sem cikán.Naopak se ke mě vždy každý choval velmi dobře.Tak za co bych měl jít na loď?Kdyby vláda dostala rozum a nahnala by je do práce,neměli by čas na voloviny.A je mi úplně jedno,zda mne někdo odsoudí na fóru.

Věřte,že mezi místní komunitou nejsem oblíbený,za to jaký sem a je mi to úplně šumák.Žiju tak jak žiju a zda jsem černej,bílej,žlutej,nebo modrej,nehraje roli.Není to o barvě.Je to o člověku.Vždy záleží,jaký základ dají rodiče dětem.Pokud i to dítě vidí jen automaty,soc.dávky,co z něj bude?Nepřizpůsobivý občan :D .A teď mě třeba ukamenujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...