Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbag spolujazdca


kalio306

Recommended Posts

sehnat airbag s upevnovacima prvkama a jeho krytku, vyndat kastlik, odrezat uchyceni kastliku a nahradit ho airbagem, natahnout kabel, vymenit ridici jednotku airbagu, dozapojit kabel do konektoru RJ a osadit RJ pro dva airbagy a dva pyropredpinace pasu (oznacena jako 4 voies)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpojeni airbagu spolujezdce musi podporovat primo RJ jednotka airbagu, umi to az ty novejsi modely 406, dodelavat to, mno nevim jestli je to nej, urcite je to technicky mozne, dalo by se to oblbnout odporem (tak jako se oblbuje RJ kdyz je bourane auto, vystrelene bagy a prodejce to chce pri prodeji zatajit), na ktery by se nejakym otocnym prepinacem vzdy prepojily privodni draty airbagu spolujezdce, prepinat by se to ale muselo vzdy pri vypnutem klicku zapalovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno je to i na 306kach a myslim(nevim to jiste) ze se tim vypne i ridicuv a bocni airbagy..ten vypinac mam je na klic ze spinacky a skusim ho nafotit..

Tet je otazka jestli na to budes mit pripravu (pak by se jen docvak ten vypinac) nebo tam priprava neni a muselo by se to dodelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten vypinac vypina prave jen airbag spolujezdce a je to prave kvuli prevozu malych deti v tech korbickach z kocarku na predni sedacce. RJ airbagu ma pro ten vypinac vlastni vstup a delalo se to myslim az od nejakyho roku cca 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám r.v. 2000 (aj ked december, povedal by som, taká vianočná edícia :D ) a mám ten vypínač v stredovom paneli, pod opierkami. Je na kľúč a vypne sa ním iba bag spolujazdca. Dorobenie toho vypínača by som asi neriskoval - musel by sa asi vypínať priamo káblik k bagu a riskovať nejakú indukciu statickej elektriny pri dlhodobom odpájaní a vyjsť z auta vyplieskaný a biely ako mlynár, to za to nestojí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...