Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Copak jsem to Minimaxovi vyfotil


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak jsem prolezl telefon .cas i datum fotky sedi,2min potom to prislo minikovi,do telefonu me rekl ze mu to prislo o pulnoci coz jsem ja urcite v sobotu v 10 mel:D. c902 gps souradnice umi ,diky aplikaci google maps,ale u te fotky nebylo aktivovano.kazdopadne je to fotka polstare zespod akorad furt to nepochopim jak jsem to dokazal,pac mam aut. Zamek klaves.takze jsem musel: odemknout klavesnici,otevrit kryt fotaku,vyfotit-tady nechapu ze v exifu je ze no blesk ale budiz,pak klik odeslat,pak potvrdit upravu velikosti pro mms.pak tel seznam a pak najit minimaxu ktery je az 8y na M a pak pro odeslani dvakrat potvrdit.to vse hlavou pres polstar a ve spanku.no nejsem kouzelnik?

Kdyz me v pondeli volal minimaxa co mu to posilam tak jsem nevedel ktera bije.:D

No nic sem chtel at si odpocinete od zavad,oprav a tuning peugeotku no:D

Brou noc.

Vas Predseda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Pe.tře, já sem nekoukal na čas v kolik to dorazilo, ale vzhledem k tomu, že jsem v sobotu dorazil ve 4h ráno z klubíku, měl jsem půlnoc až do oběda :D

No co mě všechno napadalo že by to mohlo na tej fotce být, lámal sem sem si s tím hlavu celý sobotní odpoledne :D:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem na to koukal přes mobil a tam bylo vidět jen pár rozmazanejch pixelů. Tak jsem se těšil, že se na to dnes podívám v NB a je to úplně stejný :D

Každopádně, jak na to koukám, spát vedle Pe.tra asi není moc bezpečný :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

jako aka docela dostavam mms stylu - drzim nakupni vozik nebo mam klice v kapse , tak tusim ;)

Jako AKCZ docela casto posloucham hovory typu - ssss ssss hrs hrssssss nebo jasne jasne to ale asi takhle nepujde.. ale jo pujde.. nene, tak tusim :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Včera jsem na to koukal přes mobil a tam bylo vidět jen pár rozmazanejch pixelů. Tak jsem se těšil, že se na to dnes podívám v NB a je to úplně stejný :D

Každopádně, jak na to koukám, spát vedle Pe.tra asi není moc bezpečný :D:aut

Pokavad spi jen s mobilem,tak to jeste jde..Mnohem nebezpecnejsi by byli jine nastroje potrebne k praci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...