Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc při výběru STB


Dave_k

Recommended Posts

Už pár dní koukám po internetu po nějakým STB (set-top-box) pro naše a nemůžu nějak vybrat.

Požadavky:

Cena max. 1500,-

Citlivej tuner

SCART

Plná podpora češtiny (i v teletextu)

Jednoduché ovládání

DVD přehrávač (není podmínkou)

Když si na něco vzpomenu ještě doplním.

EDIT: Jde mi hlavně o osobní zkušenosti s konkrétním přístrojem.

[upravil dne 13/4/10 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to DigiTV s jedním konvertorem a vše má otec v jednom pokoji. Tohle má být pro TV v obýváku, když už tady konečně začal i multiplex2. Na ten Technisat jsem taky koukal. Je velmi kladně hodnocen. Jen koukám, že už se nějaký ten pátek vyrábí tak jestli se nenajde něco novějšího. :myslim Samozřejmě netvrdím, že novější znamená vždy lepší.

Výměna TV asi zatím nehrozí. Současná ukazuje dobře a až bude potřeba výměna tak současný budou o 1/3 lacinější.

[upravil dne 13/4/10 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají pěkně, ale tohle by naši asi ani stejně nevyužili.

Spíše se zmiňovali o DVD a vím, že se tahle comba taky vyrábí. Tak jsem myslel případně právě s DVD ať je to v jedný krabici.

Narazil jsem na jednoho Philipse, ale po přečtení pár recenzí uživatelů mi zase tak dobrej nepřipadl.

Oni občas ty \"neznačkový\" (GoGen, X-site apod.) přístroje příjemě překvapí co vše umí, ale těch je jen pár.

Koukal jsem třeba na tento, ale pár věcí podle recenzí co jsem našel mi moc nesedí. :(

[upravil dne 13/4/10 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už pár dní koukám po netu po nějakým slušným hajzlpapíru a nějak nemůžu vybrat...

Promiň, nic ve zlým, ale řešíš pitchoviny...

Kup jakejkoliv kterej má hezký přehledný dálkový pokud možno co nejlevnější a je vymalováno...

V normě mpeg-2 to stejně nemá cenu řešit protože páni chytrý nahoře za nějakou dobu zjistějí že vlastně chtěli normu mpeg-4... a hurá na to, národe, kup si estébáky v normě mpeg-4....

Cože, už máte starý v normě mpeg-2 ? A ha, tak sorry, no, musíte je vyhodit....

To je budoucnost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Czedisonek

Kup jakejkoliv kterej má hezký přehledný dálkový pokud možno co nejlevnější a je vymalováno...

Hmm a o tom to tu asi je ne? Proč myslíš, že se ptám? Těch odkazů, který vše vnucujou jak je to nej a doma zjistíš, že je vše jinak je hafo, proto se ptám na opravdový zkušenosti.

Namám na to abych vzal první co uvidím, doma zjistil, že to nefunguje a řekl si \"fajn je to o ničom\", hodil do koše a šupajdil koupit jinej.

Hajzlpapír neřeším páč je to opravdu korunová položka.

:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi ja se pridam do diskuze, protoze mne napada ze mne to ceka u rodicu taky...

vubec to ale nesleduju, v cem je vlastne problem ? Prechod z analogoveho signalu na digi, takze je nutno ten STB jako dekoder signalu ? Pravda ?

A co anteny, da se tento digi signal prijimat na stare ? nebo jsou nutne nejake zasahy do antenniho systemu ?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...