Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predni spojler 306 model 01/2001


Guest StibTo

Recommended Posts

Zdravim, jsem tady relativne novy a jiste se to uz nekde resi(lo) - ale neporadil by nekdo,kde sehnat (samozrejme co nejlevneji) predni spojler na posledni model 306tky (kulate mlhovky, leden 2001) ? V Praze v Auto-Kelly za to chteji pres 7000,- , jeste by se to muselo nalakovat .... :nevim

A objizdet donekonecna vrakoviste se asi take nevyplati ..

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno v keline neni za 7tisic..za 7micku uz to musi byt i j lakovanim.. a to je docela dobra cena pokud to bude kvalitni nastrik..

wow tak sorry tet sem koukal do keliny na zakaznicky ceny a 7tisic je opravdu dost..kazdopadne kdyz budes v klubu a platit prispevky dostanes v keline slevu..

ja ho mam z keliny za 3500 proto sem se tak divyl..

jinak skus Sbazar jednou sen tam vydel tenhle naraznik dokonce za 2000kc a mel i mrisku atd..

[upravil dne 13/4/10 tommas11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A \"elinou\" myslis Auto-kelly ?? Dobre,neni za sedmicku,koukal jsem se ted, je za 6500 s DPH .. jen zakladni nater. V Auto-kelly Ti to asi nenalakujou na TVuj odstin, kdyz je to prodejna nahradnich dilu ... O tech prispevcich se tady nekde dozvim ? Asi na hlavnim webu, co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto Chce to hledat a hledat,já ten svůj scháněl 3 měsíce.Před nějakým časem proběhly v inzerci dva kousky na prodej.

Novej se fakt nevyplatí kupovat.Já koupil starší sice bez mřížky,ale s mlhovkama za 2.600,- ,Už je to ale nějakej ten pátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

309GT : no ja nevim je to plast kamo .... Nevyznam se, ale rekl bych, ze to se svaruje dosti tezko ;)

Nicmene od nakupu novyho dilu asi upustim, nechce se mi do takhle staryho auta uz tolik investovat, nijak ho to uz nezhodnoti pro pripadny budouci prodej .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky :-) Jo btw ohledne toho svarovani plastu jsem mozna malinko skepticky - co kdyz se neco posere a ja pak nebudu mit misto lehce praskleho narazniku vubec zadny ? :roll Je tu nekdo kdo by treba s touto konkretni sluzbou (svarovani plastu) mel uz zkusenosti pls ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...