Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlhovky / přídavné dálky


Jenda 309

Recommended Posts

Nevíte někdo který mlhovky pásnou do předního gti nárazníku? Na benexu a AK jsem našel jen sadu za 1900 a 2700,- To je v lepším případě necelý 4tis :o a to za to fakt dávat nehodlám, nevíte někdo? Koukal jsem třeba že na favorita stojí 180,- By mě zajímalo co je na těch pežoťáckejch světlech tak zvláštního že stojej 10krát tolik, neřešil už někdo podobnou otázku? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

měl jsem tam nějaký univerzální, ty jsou totiž o trocha menší a taky levný, ty z favorita jsou moc velký.

EDIT: A seděj tam přesně. Dole je obrázek těch mlhovek, dálky vypadaj stejně, jen maj jiný sklo

[upravil dne 15/7/10 antik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

No předpokládám že máš taky univerzální mlhovky,

jako my ostatní, co nemáme originály, ale uznávam, že tyhle UNI mlhovky jsou asi lepší.:roker

p1000604.jpg

vevntiř je takovej plíšek s kulatou dírou, do který se žárovky zasadí, má přece jen takový drážky :

H3.bmp

na tom plechu je i drátek, kterej to přitlačí aby ta žárovka nejen držela na tom plechu , ale i nevypadla,

je to pružnej drátek, kterej se zahákne .

Na ten plech se dá konektorem nacvaknout kabel od kostry

a na žárovce je taky kábl, a ten se nacvakne na zbylý kábl a ten je na +12.

Fotku nemam, mám totiž své mlhy zalígrované vulkanizační gumou, nateklo mi do nich a zrezly, a tak tomu takhle hodlám zabránit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no predpokladas zle lebo vsetky 4 mam original... prave preto sa to pytam ako to tam drzi... :) keby som mal univerzali nove tak tam tie drziaky asi su ale dik

Původně zaslal: antik

No předpokládám že máš taky univerzální mlhovky,

jako my ostatní, co nemáme originály, ale uznávam, že tyhle UNI mlhovky jsou asi lepší.:roker

p1000604.jpg

vevntiř je takovej plíšek s kulatou dírou, do který se žárovky zasadí, má přece jen takový drážky :

H3.bmp

na tom plechu je i drátek, kterej to přitlačí aby ta žárovka nejen držela na tom plechu , ale i nevypadla,

je to pružnej drátek, kterej se zahákne .

Na ten plech se dá konektorem nacvaknout kabel od kostry

a na žárovce je taky kábl, a ten se nacvakne na zbylý kábl a ten je na +12.

Fotku nemam, mám totiž své mlhy zalígrované vulkanizační gumou, nateklo mi do nich a zrezly, a tak tomu takhle hodlám zabránit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iba pod gumami? gumy tam su ale bolo to aj tak zaliate silikonom.. niekomu sa lenilo asi kupit nove ziarovky... a ta parabola sa da nejak vymenit lebo uz to neni ani leskle a rozpada sa to... hm?

Původně zaslal: Benžík

To prichyceni zarovek je schovany pod gumou (z gumy vedou jenom dratky na pripojeni), ta se musi vydloubnout. Mozna uz je guma davno KO, tak to nekdo zalepil silikonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...