Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis - Staré město (Hanušovice) okres Šumperk


SteveeeV

Recommended Posts

Zdravim všechny peugeoťáky...

Mam trochu větší problém, přijel jsem do Starého města na výuku v teréně, cesta v pohodě, ale při couvání v areálu jsem si nevšiml betonu (cca 30 cm) a prorazil sem si zadní levý kolo. Vyměnil jsem za rezervu, ale při obyčejném pohledu na to vidim, že je to ohlý dovnitř. Koukal, jsem na rameno, ale nic moc tam nevidim. Neznáte tu někde poblíž nějakej slušnej servis za rozumnou cenu??? Popř. nějakej názor, čim by to mohlo být...

Předem děkuji za odpověďi...:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot servis je dobrý, na uvedeném čísle.

Blíž v Hanušovicích je pan Halfar, dělá všechno (ne pneuservis), pomaleji ale dobře \"automobilový doktor\".

tel.777 076 959. Pokud potřebuješ jen ráfek a pneu, Halfar Ti poradí, na koho se obrátit.

Tady v Libině je pan Smékal, tel. 583 233 471. Kdybys mu teď zavolal, tak ráno máš nový ráfek i pneu, vyvážené, nasazené. Smékal dělá všechno (opravy auta i pneuservis) a dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po těhle zprávách věřim Zábřehu víc a víc, ale už sem se domluvil tady v servisu a vypadá to solidně...zejtra uvidim víc a dam info. Ještě menší otázka, jde nějak opravit pneu, když je ze strany proražená? Dirka je malá, ale nejspíš se tam udělá boule, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spsi si na aukru nejakou pneu zkus sehnat stejne sjetou co mas ty ostatni... oprava asi nehrozi.... a pokud by to nekdo zvladl myslim ze by to nebylo trvale.... Kazdopadne v zabrehu se ti o auto postaraji dobre... ted tam jedno mam a cekam na vyleceni bolistka....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě potřebuju 205/60 R15.... Mam na nich najeto tak 5 tisíc. Tady v servisu mi mistr říkal, že v Šumperku je nějakej borec, co to lepí, ale boční průraz se asi ani nevyplatí. Jo, nakonec to byl utrhlej stabilizátor, takže ještě v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď je otázka, jestli je tak šikovný, anebo tak odvážný... No, nevím, jak moc chceš šetřit, ale sama oprava vyjde tak na 300, a výsledek bude, podle mého mínění, otázný. Nedovedu si představit, jak se bok při každé otáčce prohne a narovná a že to nebude poznat při jízdě...

Kup si jednu novou pneu stejnou do páru s tou druhou. Do té doby vydrž na rezervě, případně ať ti na rezervu dá jakoukoli sjetou 15-ku bez vyvažování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...